Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Z zazdrości dźgnęła nożem partnera

  • Dodano: 2022-01-05 08:15, aktualizacja: 2022-01-05 08:25

W noworoczny poranek mężczyzna został ugodzony nożem przez swoją partnerkę. Zdążył się jeszcze zasłonić ręką przed ciosem, dlatego odniósł jedynie obrażenia ręki i brzucha.

Nowy Rok zaczął się dla siemianowickich policjantów z "przytupem". Zostali wezwani do jednego z mieszkań w centrum miasta przez mężczyznę, którego partnerka ugodziła nożem. Wystraszony siemianowiczanin schował się w łazience, skąd zadzwonił o pomoc. Mundurowi błyskawicznie pojawili się na miejscu i zatrzymali 49-letnią siemianowiczankę. Początkowo podawała wersję zdarzeń, które były mało prawdopodobne, aż w końcu przyznała się, że zaatakowała nożem swojego partnera z powodu zazdrości. Na szczęście mężczyzna zasłonił się przed ciosem i ostrze noża zraniło jego rękę oraz brzuch.

Zatrzymanie

Został zabrany przez pogotowie i w szpitalu opatrzono mu rany. Jego partnerka trafiła do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili jej zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi jej nawet 5 lat więzienia. Policjanci zastosowali procedurę natychmiastowego opuszczenia mieszkania oraz zakazu zbliżania się do lokalu mieszkalnego i jego bezpośredniego otoczenia. Takie środki mogą być wydane przez policjantów podczas interwencji, gdzie doszło do przemocy w rodzinie. Uprawnienia te policjanci otrzymali pod koniec 2020 roku.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Morfeusz

    Ależ zazdrośnica I traf tu na taką Masakra hehe.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również