Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Zajęcia dla Seniorów "Wybiegaj sobie szczęście" - ODWOŁANE

  • Dodano: 2021-11-29 06:30, aktualizacja: 2021-11-29 15:19

Muzeum Miejskie zaprasza na zajęcia przygotowane z myślą o seniorach Siemianowic Śląskich.

Wykłady zostały przygotowane dla najstarszych mieszkańców naszego miasta, jednak wszyscy zainteresowani tematem są mile widziani w murach naszego Muzeum!

Zajęcia skupiają się na prozdrowotnym wpływie aktywności fizycznej. Podczas zajęć zostaną przedstawione fakty związane z uprawianiem sportu lub szerzej pojętego ruchu, krótka historia biegania jako sportu oraz kilka informacji o technikach biegania, jak zacząć oraz przydatnej literaturze.

Zajęcia dla Seniorów

"Ruch jest przyczyną wszelkiego życia". To zdanie Leonarda da Vinci jest mottem prowadzącej zajęcia Patrycji Skorek, którym kieruje się w życiu. Choć na co dzień jest związana z kulturą to kultura fizyczna także jest jej bardzo bliska. Od wielu lat uczestniczy w biegach ulicznych (m.in.: Silesia Marathon, Maraton Warszawski, Półmaraton Dąbrowski, Półmaraton Gliwicki, Półmaraton Tyski itp.), oraz górskich imprezach biegowych (m.in.: Festiwal Biegu Rzeźnika, Supermaraton Gór Stołowych, Gorce Ultra Trail, Festiwal Biegowy w Krynicy, Zimowy Janosik, Ultraroztocze). Lubi też czasem sponiewierać się w bieszczadzkim błotku, na razie przebiegła rzeźniczka ale kultowy bieg rzeźnika jest na liście „to do”. W czasie wolnym realizuje się jako instruktor Pilatesu, który jest jej pasją. Ma na swoim koncie także szkolenia z zakresu : Pilates w Rehabilitacji, Aktywny Senior, Zdrowy kręgosłup, Pilates w tańcu.

Zajęcia odwołane

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również