Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Zatrzymani pod zarzutem posiadania narkotyków

  • Dodano: 2018-06-21 14:00

Podczas nocnego patrolowania ulic miasta uwagę siemianowickich wywiadowców zwrócił zaparkowany przy ogródkach działkowych pojazd audi.

W środku siedziały 3 osoby. Policjanci zauważyli rozsypany biały proszek na opakowaniu z płyty. Już po chwili okazało się, że to nie jedyne narkotyki, które były w samochodzie. Kierujący oraz pasażerowie zostali zatrzymani pod zarzutem posiadania narkotyków. Podjęte czynności szybko wyjaśniły kto był właścicielem środków odurzających.

Zaparkowanym przy ogródkach działkowych audi zainteresowali się policyjni wywiadowcy. Podczas legitymowania osób tam przebywających, policjanci zauważyli rozsypany biały proszek na opakowaniu z płyty CD. W wyniku przeszukania samochodu, kierowcy i pasażera ujawniono kolejne narkotyki zapakowane w woreczki strunowe.

Całe towarzystwo z audi zostało zatrzymane pod zarzutem posiadania narkotyków i noc spędziło w policyjnym areszcie. Wykonywane czynności szybko wyjaśniły kto był właścicielem znalezionej amfetaminy i marihuany. Spotkanie ze stróżami prawa dla 35-latka oraz 19-latki zakończyło się zarzutem posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi im nawet 3 lata więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również