Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Zatrzymano złodziejskie trio

  • Dodano: 2021-08-23 11:30

Policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do mieszkania, skąd został skradziony telewizor. Szybko poczynione przez mundurowych ustalenia doprowadziły najpierw do jego odzyskania, a chwilę po tym do zatrzymania włamywaczy. Były nimi 3 osoby w wieku 43, 33 i 22 lat. Wszyscy usłyszeli zarzuty. Dwóch podejrzanych miało związek z kradzieżą i włamaniem do mieszkania, a kobieta jak się okazało, usłyszała zarzut za paserstwo.

Skradziony telewizor wylądował w lombardzie

Po tym jak policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do mieszkania, natychmiast skontrolowali pobliskie lombardy. Okazało się, że był to dobry trop, bo w jednym z lombardów dosłownie przed przybyciem stróżów prawa, został zastawiony skradziony telewizor. Chwilę po tym w rękach mundurowych byli już też złodzieje. Ekipa włamywaczy składała się z 2 mężczyzn w wieku 43 i 33 lat oraz 22-letniej kobiety. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni usłyszeli zarzut włamania do mieszkania i kradzieży telewizora, a ich koleżanka poniesie odpowiedzialność karną za paserstwo umyślne. Za kradzież z włamaniem grozi nawet 10 lat więzienia. O połowę mniejsza kara więzienia grozi 22-latce za paserstwo umyślne. O losie trio zadecyduje teraz sąd.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Morfeusz

    Super robota Do Pudła z nimi !!!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.