Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Zatrzymany ze znaczną ilości narkotyków w towarzystwie poszukiwanego

  • Dodano: 2021-12-01 07:00, aktualizacja: 2021-11-30 21:15

Policjanci z patrolówki zatrzymali 27-latka, który miał przy sobie woreczek z amfetaminą.

Policjanci z patrolówki w jednym z budynków na korytarzu piwnicznym natknęli się na grupę mężczyzn. Ich uwagę zwrócił szczególnie jeden z nich, który zachowywał się jakby był czymś pobudzony. Szybko wyszło na jaw, że intuicja mundurowych ich nie zawiodła. 27-latek miał przy sobie woreczek z amfetaminą. Gdy policjanci legitymowali pozostałych towarzyszy, okazało się, że 30-latek był poszukiwany. Miał on do odbycia karę więzienia. Obaj zostali zatrzymani.

Podczas przeszukania 27-letniego siemianowiczanina stróże prawa znaleźli kolejną porcję narkotyków. Mężczyzna ukrył je w bieliźnie i nie przyznał się wcześniej, że je ma. Zarówno poszukiwany, jak i jego młodszy kolega trafili do policyjnego aresztu. Stamtąd 30-latek został przekonwojowany do zakładu karnego. Natomiast 27-latek został przywieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzut za posiadanie narkotyków. Z uwagi, iż z przejętych przez policjantów narkotyków można było przygotować 150 działek dilerskich, kara jaka grozi podejrzanemu za to przestępstwo jest surowsza i wynosi nawet 10 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec 27-latka policyjny dozór.

Następna informacja

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • Morfeusz

    Super robota Tempić dilerów i ćpunów Niech teraz mówi z kąd to ma Niechaj sypie się teraz ta Patologia jak klocki domino !!!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.