Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Zbieramy na Julkę podczas Dnia Otwartego Schronu

  • Dodano: 2018-10-04 14:30

Już w sobotę 6 października 2018 r. odbędzie się pokaz umiejętności bytomskich policjantów oraz strażaków z OSP w Stolarzowicach podczas Dnia Otwartego schronu-muzeum w Miechowicach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w imprezie, której współorganizatorem jest bytomska policja oraz „Pro Fortalicium”. Na chętnych czeka wiele atrakcji. Podczas festynu prowadzona będzie zbiórka na rehabilitację 2-letniej córeczki siemianowickiego policjanta.


Przed nami kolejna impreza przy schronie w Miechowicach. Już w sobotę 6 października 2018 roku bytomska policja, wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Zabytków Fortyfikacji „Pro Fortalicium”, organizują pokaz służb mundurowych. Rozpoczęcie imprezy odbędzie się o godzinie 14.00. W namiocie profilaktycznym będzie można uzyskać informacje dotyczące bezpieczeństwa zarówno dzieci jak i seniorów. Swoje umiejętności zaprezentują bytomscy policjanci podczas specjalnie przygotowanego pokazu. Będzie to jednocześnie dzień otwarty do zwiedzania schronu-muzeum w Miechowicach. Kolejny ciekawy pokaz został przygotowany przez strażaków z OSP w Stolarzowicach, podczas którego zainscenizują uwalnianie zakleszczonego w samochodzie kierowcy i przeprowadzenie akcji reanimacyjnej. Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających jeszcze jeden specjalny pokaz... ale to już niespodzianka. Serdecznie zapraszamy! Stowarzyszenie na Rzecz Zabytków Fortyfikacji „Pro Fortalicium”, bytomscy i siemianowiccy policjanci będą zbierać pieniądze na rehabilitację 2-letniej córeczki siemianowickiego mundurowego- Julki . Zachęcamy do wrzucenia datków.

W nas jest siła!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również