Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Zdemolował mieszkanie i rzucił nożem w partnerkę. Agresywny siemianowiczanin z dozorem

  • Dodano: 2023-11-15 12:00

Zarzut znęcania się usłyszał 42-letni siemianowiczanin, który został zatrzymany przez mundurowych po zgłoszonej przez partnerkę interwencji. Kobieta wybiegła z domu do pobliskiego sklepu, skąd powiadomiła telefonicznie policjantów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i został doprowadzony przed oblicze sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Sąd zastosował wobec podejrzanego zakaz zbliżania się, kontaktowania z partnerką, nakaz opuszczenia mieszkania oraz poddał go policyjnemu dozorowi.

Agresor z Siemianowic rzucił nożem w partnerkę

Wystraszona kobieta powiadomiła w piątek policjantów o tym, że jej partner zdemolował mieszkanie i rzucił w nią nożem, powodując ranę w plecach. Ponadto groził jej pozbawieniem życia. Siemianowiczanka uciekła z mieszkania i z pobliskiego sklepu wezwała na pomoc policjantów. Mężczyzna nadal był agresywny i wulgarny w stosunku do stróżów prawa. W kajdankach na rękach oraz kasku ochronnym trafił do policyjnego aresztu. Kobieta wymagała pomocy lekarskiej. W mieszkaniu stróże prawa zastali poprzewracane sprzęty AGD, wybitą szybę w oknie oraz porozrzucane po podłodze rzeczy codziennego użytku. Wśród nich został znaleziony nóż, którym oprawca rzucił w partnerkę. Został on zabezpieczony jako dowód w sprawie.

Mężczyzna usłyszał zarzut za znęcanie się nad swoją partnerką. Została także założona przez policjantów niebieska karta. Na wniosek śledczych oraz prokuratora o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu, podejrzanego doprowadzono do sądu. Na posiedzeniu sąd odrzucił złożony wniosek i zastosował wobec niego zakaz zbliżania się i kontaktowania z partnerką oraz nakazał opuszczenie mieszkania. Ponadto 42-latek musi stawiać się na policyjnym dozorze.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również