Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Catering dietetyczny - dlaczego warto z niego korzystać?

  • Dodano: 2022-11-28 10:30

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi w pełni świadomie podchodzi do swojego odżywiania. Jest to bardzo ważne, ponieważ odpowiednio zbilansowana dieta to sposób nie tylko na piękną sylwetkę, ale również dobre samopoczucie i przede wszystkim korzyści zdrowotne. Popularnym i bardzo wygodnym rozwiązaniem jest dieta pudełkowa. Na czym ona polega i jaka firma cateringowa będzie najlepszym wyborem?

Czym jest zdrowa dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa to po prostu zdrowy sposób odżywiania w formie posiłków dostarczanych pod wskazany adres. Jedyne, co trzeba zrobić, to wybrać odpowiednią firmę cateringową. Na stronie FitApetit są dostępne warianty diety, określa się tam także kaloryczność oraz dni obowiązywania cateringu i gotowe. Posiłki są dostarczane w dokładnie zamkniętych pudełkach wprost pod wskazany adres.

Fit catering od FitApetit - jakie są plusy takiej formy odżywiania?

Fit catering to wygodne i praktyczne rozwiązanie doskonałe dla zabieganych. Diety pudełkowe mają ten plus, że nie trzeba zajmować się zakupami, gotowaniem i zmywaniem naczyń.

Catering pudełkowy to również odpowiednio zbilansowane i smaczne potrawy, przygotowywane przez specjalistów. Dietetycy czuwają, by każdy posiłek zawierał wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Racjonalna i zbilansowana dieta to idealny sposób na dobre samopoczucie! Kucharze dbają, by posiłki były różnorodne i smaczne. Każde danie przygotowywane jest ze świeżych składników.

Wszystkie potrawy w cateringu dietetycznym od FitApetit zapakowane są w wygodne i poręczne pudełka, które z łatwością można zabrać np. do pracy. W ten sposób zdrowe i smaczne posiłki są zawsze pod ręką i co ważne niweluje to ryzyko podjadania między posiłkami. Najgorsza opcja żywieniowa to zjadanie szybkich i wysoko przetworzonych przekąsek. (Sprawdź już dzisiaj: https://www.fitapetit.com.pl/). Catering dietetyczny od FitApetit eliminuje tego typu problem do zera, zapewniając tym samym świetne samopoczucie i energię na cały dzień.

Firma cateringowa FitApetit - co ma do zaoferowania?

Firma cateringowa FitApetit oferuje catering dietetyczny. Na stronie można określić kwestię kaloryczności diety. Dostępne są następujące opcje kaloryczne: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2250, 2500, 2750. Warto wybrać wartość energetyczną posiłków zgodną ze swoją wagą i aktywnością fizyczną.

W kolejnym kroku należy wybrać wariant diety pudełkowej zgodnie z preferencjami i ewentualnymi zaleceniami od lekarza. Catering dietetyczny FitApetit oferuje wiele wersji np.: Standard, Slimfit, Veggie, Vegan, Gluten&Dairy Free, Dairy Free, No Fish, Vegetarian, Pescovegetarian, Low Crab, Sport, Perfect Match, Keto Power, Dla mam karmiących, Dla kobiet ciężarnych.

Ostatnim krokiem jest określenie daty rozpoczęcia diety pudełkowej oraz terminy, w których dieta będzie dostarczana. Świetnym rozwiązaniem jest możliwość wyboru opakowania Eko. Każdy z nas może w ten sposób zadbać o naszą planetę.

Jedzenie pudełkowe to świetna opcja dla osób, które chcą wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, ale nie dysponują czasem, by samodzielnie przygotowywać swoje posiłki. Możliwość dopasowania cateringu dietetycznego od FitApetit do własnych potrzeb sprawia, że każdy, nawet najbardziej wybredny klient będzie usatysfakcjonowany.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.