Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Dieta pudełkowa sposobem na łatwiejsze życie

  • Dodano: 2022-08-26 06:15, aktualizacja: 2022-08-26 06:19

Jeszcze nie tak dawno, bo półtora roku temu nie rozumiałam idei zamawiania diet pudełkowych. Mówiłam zawsze, że gotowanie to najprzyjemniejsza część dnia po powrocie z pracy, to pewnego rodzaju forma relaksu. Jednak od tego czasu wiele się zmieniło. Zamieszkałam z chłopakiem, zaczęliśmy więcej czasu spędzać razem, do tego doszli jego znajomi, moi znajomi, imprezki. Mimo treningów (co prawda już rzadszych z braku czasu) przybrałam kilka nadprogramowych kilogramów. Imprezka = alkohol, przekąski. Wracałam z pracy bez energii, odpuszczałam kolejne treningi, żeby się zdrzemnąć w dzień. Byłam senna, poddenerwowana i zaczęły się problemy z cerą, których nigdy nie miałam. Pewnego dnia stwierdziłam, że tak nie może być. Mówię sobie "czas zadbać o siebie", ale jak to zrobić, kiedy nie mam siły po powrocie na stanie w kuchni godzinami i wymyślanie.

Tajemnicza karteczka w skrzynce

Któregoś dnia zajrzałam do skrzynki pocztowej, a tam karteczka o treści: "Dzień dobry, serdecznie przepraszam, ale Państwa catering dietetyczny Siemianowice Śląskie, który czekał pod drzwiami na klatce został zniszczony - moje dziecko wrzuciło w niego piłką. Proszę do mnie zapukać (numer mieszkania), a zwrócę koszt osobiście." Od razu wiedziałam, że to pomyłka, ale eureka! Dieta pudełkowa z dostawą to jest to! Weszłam do domu, otworzyłam komputer i zaczęłam szperać. Tak trafiłam na wysoko oceniane jedzenie pudełkowe marki Eat Fit. Zamówiłam sobie trzydniowy zestaw próbny i przepadłam. To był strzał w dziesiątkę! Przepyszne, świeże i przede wszystkim czuć, że z najwyższej jakości produktów sporządzane posiłki. Najpierw profilaktycznie zamówienie na kolejny tydzień, później bez obaw zamawiałam catering pudełkowy z dostawą na dłuższe okresy. Rozwiązał się mój problem gotowania, robienia zakupów oraz zbędnego zmywania, czyli nie dość, że mam więcej czasu dla siebie to nie martwię się, co wpada do mojego brzuszka.

Żyje mi się prościej

Odkąd 3 miesiące temu przerzuciłam się na catering dietetyczny z dostawą, nie dość, że nie myślę co zrobić, by było i zdrowo i smacznie, to udało mi się wrócić do poprzedniej wagi. Dzięki jednej decyzji zmieniło się moje życie. Nie muszę już spędzać dziennie kilku godzin na wymyślaniu jadłospisu, gotowaniu dla siebie i partnera, ważeniu produktów oraz zmywaniu kilku talerzy, garnków i pudełek, w których nosiłam jedzenie do pracy. Dzięki temu wróciłam do czytania książek i wreszcie nie wracam z pracy zmęczona i rozdrażniona. Wróciłam do treningów, wracając wiem, że czeka na mnie gotowy i smaczny posiłek, nie muszę jeść czegoś na szybko. To niesamowite, jak taka z pozoru niewielka zmiana odmieniła moje życie. Od tej pory polecam catering pudełkowy każdemu, kto twierdzi, że nie ma czasu dla siebie. Zauważyłam też zmiany w jakości skóry, zmiany trądzikowe ustąpiły, ciało ładnie się ujędrniło, a to wszystko zasługa dobrej jakości produktów użytych w diecie pudełkowej. Nie spodziewałam się, że tyle pozytywnych efektów zauważę już po dwóch miesiącach. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę korzystać w kolejnych miesiącach, zwłaszcza, że posiłki nie powtarzają się, nie nudzą się i są przede wszystkim smacznie.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.