Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Dźwigi Katowice wynajem - gdzie znaleźć najlepszy dźwig?

  • Dodano: 2018-05-21 08:00, aktualizacja: 2018-05-21 08:12

Szukasz lidera branży wynajmu dźwigów na Śląsku i w Katowicach? Sprawdź ofertę FUSUB Sołtys - lidera z ponad 25 letnim doświadczeniem!

Lider wynajmu żurawi na Śląsku! 

Przez 25 lat firma FUSUB Sołtys zbudował silną i doskonale rozpoznawalną markę lidera w branży wynajmu dźwigów w Katowicach i okolicach. To rodzinna firma o ugruntowanej pozycji, która ma za sobą setki realizacji: od kilkugodzinnych, szybkich zleceń, po wielomiesięczne prace realizowane na terenie największych placów budowy (takich jak budowa nowego bloku energetycznego na terenie elektrowni Jaworzno). 

Dźwigi Katowice wynajem - telefon czynny całą dobę! 

Telefon firmy jest czynny 365 dni w roku, 7 dni na dobę, przez 24 godziny. 

Własne centrum technologiczne

To co wyróżnia firmę FUSUB Sołtys to własne centrum technologiczne, które jest jednym z kilku tego typu miejsc w Polsce. W centrum  wykwalifikowani inżynierowie opracowują precyzyjne plany najtrudniejszych realizacji. 

Nasi technolodzy należą do najlepszych w branży: doświadczenie zdobywali u boku wysokiej klasy specjalistów takich firm jak Liebherr, na terenie największych prac w Europie. Projektowali podnoszenia dla najpotężniejszych żurawi o udźwigu do 1000 ton. 

Precyzyjne przygotowanie planów podnoszeń wyrobiło nam opinię "firmy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych". Technologia i jakość są naszymi największymi atutami. 

Arcybogate doświadczenie w realizacjach 

Warto podkreślić, iż mimo tego, iż siedziba firmy znajduje się na terenie aglomeracji Śląskiej, to FUSUB Sołtys ma za sobą tysiące zakończonych sukcesem realizacji na terenie całego kraju. 

W tym szybkie podnoszenia realizowane dla klientów indywidualnych, jak i wieloletnie, potężne inwestycje, mające strategiczne znaczenie. 

Firma w branży ma opinię niezawodnego, rzetelnego partnera, realizującego zlecenia na najwyższym poziomie. 

Najlepsza załoga 

Największym atutem firmy jest zdecydowanie zgrana i profesjonalna załoga. Operatorzy FUSUB Sołtys należą do najlepszych specjalistów w Polsce. 

Specjaliści do nietypowych i trudnych zleceń 

Firma specjalizuje się w najtrudniejszych zleceniach wymagających użycia najcięższego sprzętu, makismum bezpieczeństwa i dużej precyzji prac, na terenach: hut, hal fabrycznych, kopalni, stacji kolejowych, elektrowni i elektrociepłowni. 

Ponadto firma pomaga w rozwiązaniu problemów związanych z: trudnością dojazdu, wielkością ładunku (pod względem masy) lub gabarytów (gdy ładunek jest nietypowy, trudny do przeniesienia lub posiada nieregularne kształty). 

Dźwigi Katowice wynajem - zamów żuraw! 

Potrzebujesz żuraw w Katowicach lub Siemianowicach? Nie czekaj - skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo: 

tel:+48 695 16 62 27 | soltys@dzwigi.org 

Więcej informacji na stronie: Dźwigi Katowice wynajem 

Dźwigi Katowice wynajem - gdzie znaleźć najlepszy dźwig?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.