Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Samsung - oczyszczacze powietrza z innowacyjnymi rozwiązaniami

  • Dodano: 2020-08-28 19:00

Zanieczyszczone powietrze to problem, z którym stykamy się codziennie. Nie tylko w okresie grzewczym zostają przekroczone dopuszczalne normy zanieczyszczeń. W naszych mieszkaniach nieustannie mamy styczność z pyłkami kurzu, roztoczami czy zarodnikami pleśni i grzybów. Skutecznym rozwiązaniem w walce z zanieczyszczonym powietrzem są oczyszczacze powietrza!

Oczyszczacze powietrza marki Samsung zyskały popularność dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Wszystkie modele wyróżniają się wysoką jakością oraz skutecznością. Doskonały system filtracji oczyszcza powietrze nawet z najdrobniejszych zanieczyszczeń.

Samsung AX60R5080WD

Samsung AX60R5080WD to oczyszczacz powietrza z 3-kierunkowym przepływem powietrza, którego wydajność kształtuje się na poziomie 467 m3/h. Urządzenie skutecznie oczyści powietrze w pomieszczeniu o powierzchni do nawet 60 m². Oczyszczacz jest niezwykle cichy - w najniższym trybie jego głośność wynosi jedynie 20 dB. Cechą charakterystyczną oczyszczacza Samsung AX60R5080WD jest także możliwość sterowania za pomocą aplikacji mobilnej.

Skuteczny system filtracji

W oczyszczaczu Samsung AX60R5080WD wykorzystano 3-stopniowy system filtracji, na który składają się:

  • filtr wstępny - jego zadaniem jest zatrzymywanie większych zanieczyszczeń, takich jak włosy, pyłki, kurz czy sierść. Dzięki jego pracy wydłuża się żywotność pozostałych filtrów.

  • filtr węglowy - dzięki węglowi aktywnemu neutralizuje nieprzyjemne zapachy (np. dym papierosowy) oraz usuwa lotne związki organiczne.

  • filtr HEPA H13 - jest głównym filtrem oczyszczacza. Dzięki niemu powietrze oczyszczane jest z najdrobniejszych zanieczyszczeń, takich jak główne składniki smogu (pyły zawieszone PM10 i PM2.5).

Jedyny w swoim rodzaju

Cechą wyróżniającą oczyszczacze Samsung od pozostałych marek jest 3-kierunkowy przepływ powietrza, które wciągane jest przez duży przedni wlot, a następnie wypuszczane w trzech różnych kierunkach. Na komfort użytkowania wpływa także przejrzysty wyświetlacz. Jakość powietrza, poziom pyłów i gazów przedstawiane są za pomocą czterech różnych kolorów podświetlenia. Natomiast wskaźnik numeryczny pokazuje dokładny poziom zanieczyszczenia pyłami PM1.0, PM2.5, PM10. Oczyszczacz działa w trybie manualnym oraz automatycznym. W tym ostatnim urządzenie samo dobiera optymalne ustawienia do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu. Ponadto dzięki nocnemu trybowi, urządzenie może stać w sypialni lub w pokoju dziecięcym. Włączając ten tryb poziom głośności pracy zostaje zredukowany do 20 dB, a podświetlenie wyświetlacza zostaje wygaszone.

Niezwykle komfortowe użytkowanie

Oczyszczacz powietrza Samsung AX60R5080WD został zaprojektowany tak, aby korzystanie z niego było niezwykle komfortowe. Kółeczka znacząco ułatwiają przemieszczanie. Ponadto o konieczności wymiany filtra poinformuje nas przeznaczona do tego dioda. Blokada rodzicielska uniemożliwi zmianę dotychczasowych ustawień. Natomiast za pomocą timera możemy ustalić dokładną godzinę automatycznego rozpoczęcia lub zakończenia pracy przez oczyszczacz.

Jeszcze większa kontrola nad urządzeniem

Jeszcze większą kontrolę nad urządzeniem zyskujemy dzięki aplikacji mobilnej SmartThings. Za jej pomocą oczyszczaczem możemy sterować będąc nawet poza domem. Aplikację można obsługiwać za pomocą dotyku lub komend głosowych. Dzięki niej możesz sprawdzić jakość powietrza, włączyć lub wyłączyć oczyszczacz, zmienić ustawienia i monitorować zużycie filtrów.

Podsumowanie - oczyszczacz powietrza Samsung AX60R5080WD 

Samsung AX60R5080WD to oczyszczacz, który skutecznie oczyści zanieczyszczone powietrze w pomieszczeniach o powierzchni do nawet 60 m². Dzięki przemyślanym detalom korzystanie z tego modelu jest niezwykle komfortowe. Dodatkowym atutem jest możliwość sterowania urządzeniem za pomocą aplikacji mobilnej.

Sprawdź: oczyszczacze samsung w goodair

Porównanie oczyszczaczy powietrza Samsung znajdziesz na naszym blogu:

https://goodair.pl/blog/porownanie-oczyszczaczy-samsung

Komentarze (1)    dodaj »

  • paniKasia

    Lubię innowacyjne rozwiązania z tego powodu mam w domu oczy[...]z powietrza i irobota, ten duet dba o dobrą jakość powietrza. :)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.