Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Wypożyczalnia samochodów Siemianowice Śląskie

  • Dodano: 2021-04-23 09:45, aktualizacja: 2021-04-26 16:02

Samochodów na Śląsku nieustannie przybywa, co za tym idzie wzrasta również ilość działających w aglomeracji wypożyczalni samochodów. Zaobserwować to zjawisko można w Siemianowicach Śląskich, gdzie kolejna wypożyczalnia samochodów nie stanowi problemu na rynku. Odpowiedzialnym za to jest system ubezpieczeń uprawniających coraz szersza grupę poszkodowanych do korzystania z samochodu zastępczego na koszt ubezpieczyciela sprawcy wypadku, kolizji, szkody. Bezgotówkowe rozliczenia za wynajem auta sprzyjają coraz częstszemu sięganiu po samochód zastępczy z oc sprawcy. Korzystają na tym klienci i wypożyczalnie z którymi ubezpieczyciele mają zawarte umowy o współpracy.

Dla osób z Siemianowic Śląskich prościej i wygodnej jest wynająć samochód lokalnie w tym samym mieście. Codziennie wypożyczalnia samochodów w Siemianowicach Śląskich świadczy usługi na rzecz setek klientów włośnie z tego miasta. Nie oznacza to jednak że obsługuje jedynie mieszkańców Siemianowic. Z racji lokalizacji nieopodal portu lotniczego swoją ofertę kieruje także do osób przylatujących do Katowic i potrzebujących wynajęcia samochodu na czas pobytu w aglomeracji. Internetowy dostęp do oferty i regulaminu usług to wielki plus. Ponadto zwrócić uwagę warto na opcje dowozu auta w wyznaczone miejsce i czas, podobnie jak usługę odbioru samochodu przez pracowników wypożyczalni na przyjął bezpośrednio z lotniska. Dzięki rozszerzeniu oferty o ten rodzaj dodatkowych usług wypożyczalnia staje się atrakcyjna i konkurencyjna cenowo względem ogólnoeuropejskich, ogólnopolskich wypożyczalni jakie od zawsze swoje stanowiska posiadają w terminalach portów lotniczych.

Różnorodność oferty

Zróżnicowana flota pojazdów to tylko jeden z atutów wypożyczalnia samochodów z Siemianowic Śląskich. Dodać należy iż oferta jest kompleksowa. Dba o klienta od strony jego bezpieczeństwa gwarantując rozmaite warunki ubezpieczenia, jak też o komfort podróżowania, korzystania z samochodu. Auta w wypożyczalniach maja wysokie standardy wyposażenia a dodatkowo możliwe jest doposażenie ich w potrzebne elementy jak nawigacja, bagażnik dachowy, przyczepa, czy fotelik dziecięcy. Dla wielu klientów te opcje są decydujące jeśli chodzi o wybór wypożyczalni samochodów.

Wynajmując samochód jako samochód zastępczy z oc sprawcy z pewnością zwrócimy uwagę na jego standard. Zgodnie z procedurami auto powinno być wypożyczone w podobnym standardzie do naszego, czasem jest to problem, gdy nasz samochód mamy dostosowany indywidualnie do naszych potrzeb. Tak bywa z samochodami firmowymi, samochodami dla osób niepełnosprawnych, z ponadwymiarowymi przestrzeniami bagażowymi, samochodami przerabianymi itp. Wówczas musimy dobrze poszukać auta w wypożyczalniach, bądź przystać na samochód o niższym standardzie i bez cech szczególnych. Ostatecznie lepiej korzystać z jakiegokolwiek pojazdu niż nie mieć do dyspozycji w ogóle samochodu. Zważywszy, że za samochód zastępczy nie płacimy z własnych środków warto jest zdecydować się i na taki pojazd, który nie spełnia naszych pierwotnych oczekiwań. Niestety czasem to kwestia priorytetowa, zwłaszcza w prowadzeniu działalności gospodarczej. Brak np. windy w samochodzie dostawczym to spore utrudnienie i dalsze uniemożliwienie kontynuacji pracy z użyciem samochodu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.