Szkolenie “Środy z KSeF” – jak uwierzytelnić i autoryzować e-fakturę?

Czas czytania: 1 min.

W przyszłym roku wchodzi w życie obowiązek wystawiania e-faktur dla wszystkich podatników, zarówno czynnych, jak i zwolnionych z VAT. Zgodnie z przepisami, nowym rozwiązaniem stanie się Krajowy System e-Faktur (KSeF).

Szkolenia stacjonarne “Środy z KSeF”

W ramach cyklu szkoleń „Środy z KSeF”, Urząd Skarbowy w Siemianowicach Śląskich zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się 1 października 2025 roku w godzinach 10:00-12:00. Tematem szkolenia będzie „Uwierzytelnienie i autoryzacja w KSeF oraz nadawanie uprawnień”.

Rejestracja na szkolenie

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa najpóźniej do godziny 12:00 w dniu poprzedzającym spotkanie, na adres: [email protected]. Informacje o kolejnych terminach szkoleń w ramach cyklu będą dostępne na stronie internetowej Urzędu Skarbowego w Siemianowicach Śląskich w zakładce WIADOMOŚCI → ŚRODY Z KSeF.

Autor / Źródło
Sylwia Gerlaczek / UM Siemianowice Śląskie

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe