Trwają działania “PASY”

Czas czytania: 1 min.

Dzisiaj od 6.00 w całym województwie śląskim drogówka kontroluje czy kierowcy oraz pasażerowie przestrzegają przepisów jazdy w pasach bezpieczeństwa.

Czujni mundurowi sprawdzają również czy nasi milusińscy są bezpiecznie przewożeni. To kolejne działania przeprowadzane przez mundurowych, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach.

Dzisiejsze działania rozpoczęły się od 6.00 i potrwają do 22.00. Wszystkie patrole skierowane do służby będa zwracać szczególną uwagę na to czy kierowcy oraz ich pasażerowie jeżdzą w zapiętych pasach bezpieczeństwa. Oczywiście będą kontrolować również czy milusińscy są przewożeni w specjalnych fotelikach.

Zapięte pasy to najprostszy i najtańszy sposób na zmniejszenie ryzyka obrażeń lub śmierci w czasie wypadku drogowego, tym bardziej warto pamiętać, że pasy należy zapinać zawsze!

Tagi:

policja
Autor / Źródło
Justyna Romanczyk / KMP Siemianowice Śląskie

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe