Trwają zapisy do Siemianowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Czas czytania: 2 min.

Choć inauguracja roku akademickiego 2025/2026 w Siemianowickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku odbędzie się dopiero za kilka tygodni, już na początku września odbyły się zapisy, które jak co roku cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Dyżury członków zarządu

Nowy zarząd SUTW, działający od czerwca, przygotował dodatkowe dyżury, podczas których można jeszcze zapisać się na wybrane zajęcia – o ile liczba miejsc nie jest ograniczona. Spotkania są również okazją do zgłaszania własnych propozycji i pomysłów dotyczących działalności uniwersytetu.

Dyżury odbywają się w Siemianowickim Centrum Kultury – Zameczek:

  • we wrześniu w każdy czwartek w godzinach 11:00–13:00,

  • w październiku w każdy czwartek w godzinach 10:15–12:15.

Gdzie znaleźć informacje o zajęciach

Harmonogramy zajęć, relacje i aktualności dostępne są na stronie internetowej Siemianowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod adresem: seniorzysutw.pl/harmonogramy. Informacje publikowane są również na oficjalnym profilu SUTW w serwisie Facebook.

Autor / Źródło
Sylwia Gerlaczek / UM Siemianowice Śląskie

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe