Wiadomości z Siemianowic Śląskich

20 kwietnia utrudnienia w ruchu w związku z biegiem Śladami Wojciecha Korfantego

  • Dodano: 2024-04-17 10:30

W związku z odbywającym się w sobotę, 20 kwietnia 2024 r. II Siemianowickiego Biegu i Nordic Walking „Śladami Wojciecha Korfantego Urząd Miasta informuje, że w godz. 10.45-12.45 nastąpi czasowe zamknięcie niektórych ulic.

Te ulice zostaną zamknięte:

Aleja Sportowców – Stara Szosa – Chopina – Spacerowa – droga rowerowa w kierunku ulicy Zwycięstwa – Zwycięstwa –Śląska – Dworska – Chopina – 1 Maja – Powstańców – Mysłowicka – Słowackiego – Piaskowa – Cmentarna – Obwodowa – PCK – Chopina – Aleja Sportowców , jak również nastąpią utrudnienia w komunikacji miejskiej.

Planowane godziny zamknięcia dróg mogą zostać skrócone, a ich systematyczne otwieranie będzie się odbywać po pokonaniu trasy przez zawodników.

Organizator przeprasza za utrudnienia.

-Prosimy o wyrozumiałość i rozważne poruszanie się po drogach oraz dostosowanie się do poleceń Policji, Straży Miejskiej, a także pozostałych osób zabezpieczających trasę biegu.- czytamy na stronie Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie

Organizatorami imprezy są: Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich oraz Stowarzyszenie Sportowe Siemianowice i Przyjaciele Biegają.

20 kwietnia utrudnienia w ruchu w związku z biegiem Śladami Wojciecha Korfantego

Weronika MyszkaWeronika Myszka
Źródło: UM Siemianowice Śl. / fot. Freepik, UM Siemianowice Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również