Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Brzydka pogoda nie stanęła im na drodze! Wędkarski Dzień Dziecka nad stawem "Rzęsa"

  • Dodano: 2024-06-04 13:30

Sobotni poranek nad stawem Rzęsa nie zapowiadał się specjalnie. Było pochmurnie, zaczęło kropić. Sporo młodych uczestników, którzy zapisali się na zawody wędkarskie, organizowane z okazji Dnia Dziecka, być może się rozmyśliło i nie dojechało ze względów na pogodę. Ale jak to mówią, do odważnych świat należy, i kto przybył z pewnością nie pożałował.

Brzydka pogoda odeszła na dobre

Z każdą minutą niebo się przejaśniało i pojawiło się słońce. Zawody w łowieniu ryb dla najmłodszych organizowane przez wędkarzy z koła wędkarskiego nr 100 nie tylko dostarczyły emocji i radości, ale również pozwoliły młodym pasjonatom spędzić aktywnie czas na łonie natury, ucząc cierpliwości i zdolności do rywalizacji. Kto by pomyślał, że przez pięć godzin, żaden uczestnik nie spojrzy w telefon komórkowy i będzie walczył z wędką w dłoni, by zapełnić siatkę rybami.

Po zakończeniu zmagań dzieci zostały uhonorowane dyplomami oraz fantastycznymi nagrodami. A oto zwycięzcy:

  1. Karolina Radomska,
  2. Kaja Gąsecka,
  3. Borys Janyga.

Nie było natomiast przegranych. W tym dniu każdy najmłodszy uczestnik wyszedł z pokaźną paczką słodyczy i wybraną przez siebie atrakcyjną nagrodą.  Impreza pod patronatem Prezydenta Miasta była wzbogacona przygotowanym specjalnie dla dzieci poczęstunkiem oraz stoiskami promocyjnymi siemianowickiej Policji i oddziału miejscowego WOPR.

Brzydka pogoda nie stanęła im na drodze! Wędkarski Dzień Dziecka nad stawem "Rzęsa"

Weronika MyszkaWeronika Myszka
Źródło: UM Siemianowice Śl. / fot. UM Siemianowice Śl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również