Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Dzielna Julia czeka na pomoc- przekaż 1% z rozliczenia podatkowego

  • Dodano: 2021-03-04 07:00, aktualizacja: 2021-03-03 20:19

Julia jest córką siemianowickiego policjanta. 5-latka urodziła się jako skrajny wcześniak z wieloma zdrowotnymi problemami. Zdiagnozowano u niej mózgowe porażenie dziecięce.

W tym roku w maju Julia skończy 5 lat. Cały ten czas upływa niestety dziewczynce na intensywnej rehabilitacji i konsultacjach lekarskich. Julcia urodziła się jako skrajny wcześniak z wieloma problemami zdrowotnymi. Zdiagnozowano u niej mózgowe porażenie dziecięce. Dziewczynka ma orzeczoną niepełnosprawność. Każdy, kto zmaga się z problemami zdrowotnymi, wie, jak kosztowne są to sprawy. Bez wsparcia finansowego leczenie Julki byłoby rozciągnięte w czasie, a czasami być możne nawet niemożliwe. A w przypadku walki o zdrowie nie ma nic cenniejszego niż czas. Trzeba działać tu i teraz.

Dlatego tak mocno siemianowicka Policja zwraca się z apelem o pomoc do wszystkich, którzy mogą przekazać swój 1% z rozliczenia podatkowego bądź wpłacić darowiznę na leczenie Julki. Dzięki dotychczasowemu wsparciu finansowemu darczyńców Julia ma nowy wózek inwalidzki, na którym jeździ na spacery w ulubione miejsca i poznaje nowe zakątki. Zakupione zostały także ortezy i specjalistyczne obuwie. Otrzymane środki umożliwiają zapłatę za wizyty lekarskie, których jest wiele. Dużym obciążeniem finansowym dla rodziców Julki jest niezbędny dla dalszej walki o zdrowie dziewczynki turnus rehabilitacyjny. Pomimo ciężkiej pracy, jaką Julia każdego dnia musi wykonywać, jest uśmiechniętą i pogodną dziewczynką, którą ciekawi otaczający świat i która ma swoje pasje.

Prosi się o przekazanie 1% podatku, aby pomóc w rehabilitacji Julii. W formularzu PIT wystarczy wpisać numer KRS 000074709. W rubryce "informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%" trzeba wpisać: Julia Wachstiel.

Darowizny można wpłacać na konto Fundacji Prokuratorów i Pracowników Prokuratury im. Ireny Babińskiej: 18 1500 1445 1214 4004 9685 0000. Tytuł wpłaty: Julia Wachstiel.

Dzielna Julia czeka na pomoc- przekaż 1% z rozliczenia podatkowego

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również