Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Dzielnicowi zatrzymali kobietę, która płaciła cudzą kartą. Co jej grozi?

  • Dodano: 2020-07-27 10:00, aktualizacja: 2020-07-28 12:39

Kilkanaście zarzutów usłyszała kobieta, która używając cudzej karty, płaciła nią za robione zakupy. Jak przypuszczano była to mieszkanka naszego miasta.

W czwartek rano do drzwi budynku w centrum miasta zapukali dzielnicowi. Mieszkająca tam kobieta była zaskoczona widokiem mundurowych. Wcześniej jej wizerunek z monitoringu sklepowego został umieszczony na stronie internetowej komendy, skąd został rozpowszechniony na wielu portalach.

Policjanci otrzymywali różne informacje dotyczące kobiety, każdą z nich szczegółowo sprawdzali. Jak zawsze odzew z Państwa strony był wielki, za co dziękujemy. Siemianowiczanka została zatrzymana za to, że płaciła za robione zakupy nie swoją kartą płatniczą.

Doczekali się kary

Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania miała w swoim organizmie promile. Dzisiaj usłyszała kilkanaście zarzutów za popełniane przestępstwa. Zarzut usłyszał również jej partner. Okazało się bowiem, że to on znalazł kartę płatniczą i również postanowił sobie zrobić zakupy na cudzy rachunek. Za popełnione przestępstwa parze grożą nawet 10 lat więzienia

Google NewsSubskrybuj Siemianowice.net.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również