Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Dzielnicowi zatrzymali kobietę, która płaciła cudzą kartą. Co jej grozi?

  • Dodano: 2020-07-27 10:00, aktualizacja: 2020-07-28 12:39

Kilkanaście zarzutów usłyszała kobieta, która używając cudzej karty, płaciła nią za robione zakupy. Jak przypuszczano była to mieszkanka naszego miasta.

W czwartek rano do drzwi budynku w centrum miasta zapukali dzielnicowi. Mieszkająca tam kobieta była zaskoczona widokiem mundurowych. Wcześniej jej wizerunek z monitoringu sklepowego został umieszczony na stronie internetowej komendy, skąd został rozpowszechniony na wielu portalach.

Policjanci otrzymywali różne informacje dotyczące kobiety, każdą z nich szczegółowo sprawdzali. Jak zawsze odzew z Państwa strony był wielki, za co dziękujemy. Siemianowiczanka została zatrzymana za to, że płaciła za robione zakupy nie swoją kartą płatniczą.

Doczekali się kary

Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania miała w swoim organizmie promile. Dzisiaj usłyszała kilkanaście zarzutów za popełniane przestępstwa. Zarzut usłyszał również jej partner. Okazało się bowiem, że to on znalazł kartę płatniczą i również postanowił sobie zrobić zakupy na cudzy rachunek. Za popełnione przestępstwa parze grożą nawet 10 lat więzienia

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również