Wiadomości z Siemianowic Śląskich

"Ja jadę - Ty pomagasz". Tomasz Dzierga wystartował dla Weroniki z Siemianowic Śląskich!

  • Dodano: 2023-05-19 06:45, aktualizacja: 2023-05-19 06:59

Trzy, dwa, jeden, start i pojechali. Wczoraj, dokładnie o godzinie 10.03 spod bloków na ul. Wróbla 3 (ale również sąsiednich nr domów) ruszył pan Tomasz Dzierga w swoją trzecią charytatywną wyprawę "Ja jadę – Ty pomagasz”.

W szczytnym celu

Podczas  pikniku, który trwał od godziny 8, pojawiło się wiele stanowisk i atrakcji przygotowanych przez firmy, organizacje pozarządowe, służby mundurowe. Można było zobaczyć: wóz Rosomak, szybkie samochody, symulator wypadkowy. Wspierający akcje zapewnili ciepłe kiełbaski, kawę, słodkie poczęstunki. Mimo obaw o pogodę okazało się, deszcz ominął poranek. Uczestnicy bardzo dobrze się bawili, do rozgrzewki w rytmie muzyki zachęcał przedstawiciel MOSiR, pojawiły się grupy dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych. Była również Weronika z rodziną, m.in. dla której prowadzona jest zbiórka.

Pana Tomasza odprowadzali: rodzina, członkowie stowarzyszenia Ja jadę Ty pomagasz, przedstawiciele stowarzyszeń oraz firm wspierających tę akcje. 

Na stronie facebookowej stowarzyszenia “Ja jadę – Ty pomagasz” będą dostępne relacje z wyprawy.

Przez cały czas przygotowywania się do wyprawy oraz jej trwania uruchomiony jest na profilu Facebookowym bazarek na którym można nabyć wiele ciekawych i interesujących przedmiotów, dochód w całości zasila tegoroczną zbiórkę. Zebrane środki zostaną w połowie przekazane dla Weroniki z Siemianowic Śląskich na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji oraz dla starszego pana Mirosława z Turowów.

Zbiórka

"Ja jadę - Ty pomagasz". Tomasz Dzierga wystartował dla Weroniki z Siemianowic Śląskich! / fot. UM Siemianowice Śląskie

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również