Wiadomości z Siemianowic Śląskich

"Kanapowczynie": Wśród uczestniczek znalazła się mieszkanka Siemianowic Śląskich!

  • Dodano: 2023-08-04 08:00, aktualizacja: 2023-08-04 09:07

Już jesienią kolejny sezon "Kanapowców". Tym razem bohaterkami będą kobiety. Wśród uczestniczek znalazła się mieszkanka Siemianowic Śląskich!

"Kanapowczynie" od września na antenie TTV

"Kanapowcy" to program, w którym uczestnicy oddają się pod opiekę trenera, a następnie starają się zmienić swoje nawyki żywieniowe, sylwetkę i ogólny styl życia. Do tej pory widzowie mogli obejrzeć cztery emocjonujące sezony. W każdym z nich uczestnicy pochodzili z różnych regionów Polski. Tym razem TTV postanowiło nieco odświeżyć format.

W piątym sezonie programu po raz pierwszy poznamy "Kanapowczynie"! Tym razem to pięć odważnych kobiet ze Śląska stoczy zaciekłą walkę z niezdrowymi przyzwyczajeniami i spróbuje zrzucić z siebie balast nadprogramowych kilogramów.

- Jak taksówkarka, właścicielka salonu fryzjerskiego, sekretarka z komisariatu, opiekunka w żłobku i sprzedawczyni na targu poradzą sobie z wyzwaniami, jakie postawi przed nimi dieta i Krzysztof Ferenc? Która z nich zaczyna dzień od pełnowymiarowego obiadu? Która potrafiła zjeść 12 pączków, a która z obawy przed strąceniem towarów do sklepowych alejek wchodzi bokiem? I jak uda im się pogodzić wielką życiową rewolucję z opieką nad dziećmi i obowiązkami zawodowymi? Jedno jest pewne - taryfy ulgowej nie będzie! Na drodze, którą obrały pot i łzy są gwarantowane - czytamy na stronie programu.  

"Kanapowczynie": Karolina z Siemianowic Śląskich

Jedną z uczestniczek "Kanapowczyń" jest mieszkanka Siemianowic Śląskich - pani Karolina. Siemianowiczanka ma 23 lata i pracuje jako sprzedawczyni na targu.

- Jest singielką, ale marzy o założeniu rodziny. Uwielbia tosty z serem i sosem hamburgerowym na śniadanie, ma sekretną szafkę ze słodyczami - czytamy na stronie programu. 

Czy siemianowiczanka wygra walkę z nadwagą? Tego dowiemy się już jesienią na antenie TTV!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również