Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Kontrole autokarów

  • Dodano: 2018-06-25 08:30, aktualizacja: 2018-06-25 08:35

Policjanci siemianowickiej drogówki przypominają, że istnieje możliwość skontrolowania stanu technicznego autokarów i stanu trzeźwości kierującego.

Prosimy o odpowiednio wcześniejsze informowanie, z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem, o chęci skontrolowania autokarów. Wcześniejsza informacja pozwoli na odpowiednie zaplanowanie służby dla policjantów, co zarazem wpłynie na usprawnienie wykonywanych kontroli.

Policjanci siemianowickiej drogówki przypominają, że istnieje możliwość skontrolowania stanu technicznego autokarów i stanu trzeźwości kierującego.
Informację taką można przekazać: osobiście do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich ul. Jana Pawła II 16, telefonicznie 32 35 96 290, mailowo: rd@siemianowice.ka.policja.gov.pl
Prosimy o odpowiednio wcześniejsze informowaniKontrole autokarówe, z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem, o chęci skontrolowania autokarów. Wcześniejsza informacja pozwoli na odpowiednie zaplanowanie służby dla policjantów, co zarazem wpłynie na usprawnienie wykonywanych kontroli. Kontrole prowadzone są na parkingu obok Okręgowej Stacji Diagnostycznej przy ul. Towarowej. Informujemy także, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych uruchomiło bezpłatną e-usługę „Bezpieczny Autobus”, która pozwala, za pośrednictwem internetu sprawdzić podstawowe dane o autobusie, autokarze czy innym pojeździe przewożącym więcej niż 9 osób. Wystarczy, na stronie serwisu www.bezpiecznyautobus.gov.pl, podać numer rejestracyjny pojazdu.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.