Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Obchody Dnia Pracownika Socjalnego. Rafał Piech wyróżnił zasłużonych

  • Dodano: 2023-11-29 13:00

W piątek, w siedzibie Centrum dla Rodzin, mieszczącym się przy ul. Wróblewskiego 10 odbyły się obchody Dnia Pracownika Socjalnego.

Wyróżnienie zasłużonych pracowników socjalnych w Siemianowicach Śląskich

Dzień Pracownika Socjalnego to święto zarówno pracowników socjalnych jak i wszystkich osób zatrudnionych w pomocy społecznej. Jest to święto tych, którzy nieustannie angażują się w pomoc drugiemu człowiekowi, dając mu wsparcie oraz nadzieję na lepsze jutro.

Na zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemianowicach Śląskich uroczystości obecni byli nie tylko pracownicy Ośrodka, ale również zaproszeni goście, a wśród nich: Pan Rafał Piech- Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie, Pani Beata Gałecka- II Zastępca Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie, Pani Katarzyna Jończyk – Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta w Siemianowicach Śląskich.

W spotkaniu uczestniczyły również osoby współpracujące i wspierające działalność Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Siemianowicach Śląskich, w tym zasłużona wolontariuszka Pani Grażyna Sobota.

Uroczystość ta była doskonałą okazją do wyróżnienia tegorocznych jubilatów, a także okolicznością do całorocznych podsumowań i refleksji oraz rozmów na temat pomocy społecznej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również