Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Ograniczenia prędkości w trosce o bezpieczeństwo

  • Dodano: 2018-06-26 14:15

W związku z budową łącznika pomiędzy ul. Michałkowicką a ul. Zwycięstwa, w trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, w rejonie tym wprowadzone zostały ograniczenia prędkości.

Na całej długości objętego budową odcinka obowiązuje ograniczenie do 50 km/godz, natomiast przy wyjeździe z budowy- do 30 km/godz.

Przypomnijmy, że liczący 1,4 km łącznik obu dróg charakteryzujących się dużym natężeniem ruchu, w znaczący sposób ułatwi przejazd w tamtym rejonie. Dodatkowo poprawi on warunki dla rozwoju przemysłu na okolicznych terenach. Wzdłuż łącznika wykonana zostanie również ścieżka rowerowa oraz chodnik. Ponadto zaplanowano m.in. budowę kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia ulicznego, przebudowę kanalizacji sanitarnej i elektroenergetycznej oraz rozbudowę sieci wodociągowej.

Przepraszamy za związane z toczącymi się robotami utrudnienia oraz wprowadzone ograniczenia prędkości, które są podyktowane względami bezpieczeństwa.

autor: Ewa Roch-Wyrzykowska, foto: Rafał Jakoktochce

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • kaka

    ograniczenia nic nie daja i tak mamy yanosika... niech sięlepiej stanem dróg zajmą...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.