Wiadomości z Siemianowic Śląskich

OIK zaprasza na kolejne edycje specjalistycznych zajęć grupowych

  • Dodano: 2024-01-16 13:30

Ośrodek Interwencji Kryzysowej informuje, iż już niebawem rozpoczynają się kolejne edycje specjalistycznych zajęć grupowych realizowanych przez OIK, które ukierunkowane są na pomoc osobom doświadczającym przemocy domowej jak również borykającym się z problemami wychowawczymi.

Specjalistyczne zajęcia grupowe w Siemianowicach Śląskich

W obu przypadkach organizatorzy zapraszają mieszkańców Siemianowic Śląskich zainteresowanych zgłębieniem danego obszaru, podniesieniem swojej świadomości w danym zakresie oraz uzyskaniem specjalistycznego wsparcia. Zajęcia mają charakter bezpłatny, a do udziału nie jest wymagane żadne skierowanie. Na dany cykl zajęć składa się 10 spotkań realizowanych w siedzibie OIK przy ulicy Fitznerów 3.

W przypadku Akademii Dobrego Rodzica zajęcia odbywają się w każdy czwartek w godzinach od 16:00 do 18:00, począwszy od 8 lutego 2024 roku. Z kolei spotkania w ramach grupy wsparcia dla osób doznających przemocy domowej realizowane są w każdą środę w godzinach od 16:00 do 18:00, począwszy od 14 lutego 2024 roku.

Osoby zainteresowane udziałem zaproszone są do kontaktu z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej pod numerem telefonu 32 762-81-00 lub do osobistego stawienia się w siedzibie OIK.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również