Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Ostatnie dni na przesłanie biznesplanu w konkursie "Firma na Start"

  • Dodano: 2020-04-16 09:45

Drodzy Uczniowie, być może właśnie się nudzicie, warto wykorzystać obecną sytuację na przygotowanie własnego biznesplanu i wzięcie udziału w konkursie - najlepsze pomysły nagrodzimy atrakcyjnymi nagrodami! Na zwycięzców czekają laptop, tablet oraz czytnik e-book. 


Do 24 kwietnia br. trwa termin wysyłania zgłoszeń do konkursu "Firma na Start". Inicjatywa skierowana jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, uczących się lub zamieszkałych w Siemianowicach Śląskich. 

Głównym zadaniem jest stworzenie własnego, kreatywnego planu na prowadzenie wymyślonej przez Was działalności gospodarczej w naszym mieście i ujęcie go w formę biznesplanu.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich obejmuje nabór oraz ocenę formalną formularzy zgłoszeniowych oraz kompletnych biznesplanów, a także wybór przez Organizatora do ośmiu najlepszych prac. Drugi etap obejmuje finał, podczas którego wyłonieni uczestnicy zaprezentują swój pomysł na biznes przed Kapitułą Konkursową, która dokona wyboru trzech laureatów konkursu. 

Zważywszy na fakt, iż do tej pory otrzymaliśmy kilka prac, zezwalamy ich autorom na poprawę dowolnego dokumentu w terminie nieprzekraczalnym do 24 kwietnia br. 

Organizatorem konkursu jest Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie. Kompletne zgłoszenia, tj. Formularz Zgłoszeniowy (Załącznik nr 1), Opis pomysłu na biznesplan (Załącznik nr 2) oraz w przypadku osoby niepełnoletniej zgodę rodzica /opiekuna prawnego na udział w konkursie (Załącznik nr 3) należy przesłać do dnia 24 kwietnia 2020 r. drogą elektroniczną na adres investor@um.siemianowice.pl, w tytule wiadomości wpisując „Firma na Start”.


W przypadku potrzeby  konsultacji kontaktujcie sięi:
- poprzez naszą stronę na portalu Facebook: https://www.facebook.com/InvestinSiemianowiceSlaskie/
- mailowo: investor@um.siemianowice.pl
- telefonicznnie: (32) 760-53-59

Załączniki

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: UM Siemianowice Śląskie (autor: Marta Szaleniec-Michalik)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również