Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Policja: Oddała znalezioną saszetkę z 13 tys. zł

  • Dodano: 2021-03-17 06:30, aktualizacja: 2021-03-16 20:58

Kobieta znalazła w sklepie saszetkę, w której było 13 tysięcy złotych, karty bankomatowe oraz różne dokumenty. Znalezisko natychmiast zostało oddane pracownikowi sklepu, który powiadomił o tym mundurowych.

Policjanci skontaktowali się z właścicielem saszetki i przekazali mu ją wraz z całą zawartością. Kobiecie, która zwróciła saszetkę gratuluje się takiej postawy i życzy tyle szczęścia, ile miał 65-latek.

Tym razem wezwani na interwencję do jednego ze sklepów na Przełajce policjanci, jedynie pośredniczyli w jej szczęśliwym zakończeniu

Bohaterką była klientka sklepu, która znalazła pozostawioną tam saszetkę. W środku było 13 tysięcy złotych, karty bankomatowe oraz różne dokumenty osobiste. Kobieta całość oddała pracownikowi sklepu. O znalezisku zostali wtedy powiadomieni policjanci, którzy skontaktowali się z właścicielem i przekazali mu zgubę. Bezinteresowność kobiety oraz praworządność są cechami godnymi do naśladowania. Taka postawa klientki sklepu daje wiarę, że są wśród nas ludzie, dla których pewne wartości są ważniejsze niż wzbogacenie się na cudzej krzywdzie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również