Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Rafał Piech zostaje prezydentem z rekordowym poparciem

 • Dodano: 2018-10-22 17:15

Rafał Piech został ponownie wybrany na urząd prezydenta Siemianowic Śląskich. Jego wynik wyborczy jest imponujący, otrzymał on bowiem poparcie przeszło 83 procent wyborców, czym całkowicie zdeklasował swoich rywali – to najlepszy wynik w Polsce!

W poprzednich wyborach do swojej kandydatury przekonał dopiero w drugiej turze – osiągnął wtedy wynik 65,5 procenta głosów, tym razem jednak obejdzie się bez ponownego głosowania.

Pozostali kandydaci musieli zadowolić się bardzo niskimi wynikami, gdzie Karina Siwiec-Magielnicka (KW Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska) osiągnęła 8.75 procenta, Łukasz Hucz (KWW Kukiz'15) to jedynie 3.95 proc. Jakub Nowak (KWW SLD Lewica Razem) z najniższym wynikiem 3.66 procenta.

Frekwencja w Siemianowicach Śląskich wyniosła 52,82 procenta i jest odrobinę wyższa niż średnia całego województwa śląskiego.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

 • dariuszglowacz@interia.pl

  Gratuluje tak wspaniałego poparcia w wyborach. Pozdrawiam i jestem zadowolony z pana jak i większość Siemianowiczan co do dalszych poczynań Za wkład wygląd i obraz naszego miasta wielki plus Oby tak dalej tego panu jak i zasiadającym w ratuszu życzę

  • dariuszglowacz@interia.pl
   2018-10-23 19:49
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • Mieszkaniec

  Co tam sie zmieniło co on pierniczy ?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.