Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Rafał Piech zostaje prezydentem z rekordowym poparciem

 • Dodano: 2018-10-22 17:15

Rafał Piech został ponownie wybrany na urząd prezydenta Siemianowic Śląskich. Jego wynik wyborczy jest imponujący, otrzymał on bowiem poparcie przeszło 83 procent wyborców, czym całkowicie zdeklasował swoich rywali – to najlepszy wynik w Polsce!

W poprzednich wyborach do swojej kandydatury przekonał dopiero w drugiej turze – osiągnął wtedy wynik 65,5 procenta głosów, tym razem jednak obejdzie się bez ponownego głosowania.

Pozostali kandydaci musieli zadowolić się bardzo niskimi wynikami, gdzie Karina Siwiec-Magielnicka (KW Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska) osiągnęła 8.75 procenta, Łukasz Hucz (KWW Kukiz'15) to jedynie 3.95 proc. Jakub Nowak (KWW SLD Lewica Razem) z najniższym wynikiem 3.66 procenta.

Frekwencja w Siemianowicach Śląskich wyniosła 52,82 procenta i jest odrobinę wyższa niż średnia całego województwa śląskiego.

Następna informacja

Komentarze (2)    dodaj »

 • dariuszglowacz@interia.pl

  Gratuluje tak wspaniałego poparcia w wyborach. Pozdrawiam i jestem zadowolony z pana jak i większość Siemianowiczan co do dalszych poczynań Za wkład wygląd i obraz naszego miasta wielki plus Oby tak dalej tego panu jak i zasiadającym w ratuszu życzę

  • dariuszglowacz@interia.pl
   2018-10-23 19:49
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • Mieszkaniec

  Co tam sie zmieniło co on pierniczy ?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.