Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Siemianowice dynamicznie rozwijają sektor mieszkaniowy!

  • Dodano: 2024-04-22 13:15

Siemianowice Śląskie, malowniczo położone w sercu Górnego Śląska, stają się nowym miejscem inwestycyjnym na mapie nieruchomości. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych narzędzi, takich jak Google Maps, Urząd Miasta zaprasza potencjalnych mieszkańców do odkrycia nowych możliwości mieszkaniowych w tym dynamicznym mieście.

Rozwijające się Siemianowice

Dzięki projektowi pn. ”Siemianowickie Inwestycje Mieszkaniowe”, który od kilku lat funkcjonuje w mieście oraz przy współpracy z deweloperami i wykorzystaniu narzędzia Google Maps, marzenia o własnym domu zmieniają się w rzeczywistość. Miasto staje się atrakcyjniejsze dla osób poszukujących stabilnego miejsca do życia, gdzie oferta mieszkaniowa jest szeroka, a możliwości rozwoju zawodowego oraz spędzania czasu wolnego są równie atrakcyjne. Dane dotyczące nazw powstających inwestycji wraz z ich opisami oraz dane kontaktowe są umieszczone na mapie. To rozwiązanie stanowi istotne ułatwienie i kluczowe narzędzie dla osób szukających idealnego miejsca do zamieszkania. Obecnie ośmioro deweloperów zgłosiło się do projektu, realizując nowe osiedla w mieście.

Na stronie urzędu dostępne są „Siemianowickie Inwestycje Mieszkaniowe”. Deweloperów realizujących inwestycje mieszkaniowe w Siemianowicach Śląskich, Urząd Miasta zachęca do współpracy. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest podpisanie wymaganej umowy współpracy.

Weronika MyszkaWeronika Myszka
Źródło: UM Siemianowice Śl. / fot. UM Siemianowice Śl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również