Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Szalona zabawa wśród dinozaurów, z okazji Dnia Dziecka

  • Dodano: 2018-06-01 16:30

Dzisiaj (1.06.), na Rzęsie, przy al. Spacerowej, od ok. godz. 11.00 zaczęło być gwarno, głośno i radośnie.

Miejsce to z minuty na minutę zapełniało się rosnącym tłumem dzieciaków. Tradycją już jest, iż tego dnia, czyli w Dzień Dziecka, czeka na nie moc atrakcji. Jak zwykle nie zabrakło: dmuchanych zamków, zjeżdżalni, torów przeszkód, malowania buziek, ścianki wspinaczkowej czy euro bungie. Do każdej atrakcji ustawiały się kolejki, które szybko i sprawnie rozładowywała - przetrenowana w boju - obsługa. Warto dodać iż gry i zabawy z animatorami potrwają do godz. 19.00 - zatem serdecznie zapraszamy.

Wstęp na olbrzymi, kolorowy plac zabaw i uciech wśród dinozaurów jest wolny.

W tym roku wspólnej zabawy na Rzęsie nie poprzedził Korowód Szkolny. Ale dla miłośników wielobarwnego tłumu uczniów siemianowickich placówek oświatowych, przemierzających trasę ulicami naszego miasta mamy dobrą wiadomość. Oczywiście korowód będzie, ale tydzień później, 8 czerwca br. w ramach obchodów XXXVI Dni Siemianowic Śląskich.

Imprezę zorganizował Wydział Kultury i Sportu wraz z Wydziałem Spraw Społecznych siemianowickiego Urzędu Miasta w ramach programu Przeciwdziałania Alkoholizmowi. Część dmuchańców dostarcza Siemianowickie Centrum Kultury, z kolei Aqua-Sprint Sp. z o.o. zapewniła wodę do basenu z kulami.

Do godz. 19.00 będzie trwała zabawa, na którą serdecznie zapraszamy.


Źródło: UM Siemianowice Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również