Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Wypadek na ulicy Śląskiej w Siemianowicach Śląskich. Potrącona kobieta trafiła do szpitala

  • Dodano: 2024-01-17 13:30

Siemianowiccy śledczy ustalają przyczynę wypadku drogowego, do jakiego doszło w piątek w godzinach rannych na oznakowanym przejściu dla pieszych przy rondzie na ulicy Śląskiej. Prawidłowo poruszająca się piesza została potrącona na przejściu przez kierującego osobówką. Z uwagi na poniesione obrażenia kobieta została hospitalizowana. Mundurowi zbadali stan trzeźwości kierowcy i pieszej- byli trzeźwi.

Potrącenie na przejściu dla pieszych w Siemianowicach Śląskich

W piątek po godzinie 10.00 policjanci z drogówki zostali wezwani do zdarzenia drogowego na ulicę Śląską. Ze wstępnych informacji wynikało, że doszło do potrącenia pieszej. Na miejscu okazało się, że kobieta, przechodząc przez oznakowane przejście, została potrącona przez osobówkę. Została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala, gdzie pozostała z uwagi na poniesione obrażenia. Mundurowi zbadali stan trzeźwości kierowcy i pieszej. Byli trzeźwi, więc można całkowicie wykluczyć, aby przyczyną wypadku były promile. Teraz śledczy będą wyjaśniać dlaczego kierujący nie zauważył przechodzącej przez przejście kobiety. 

Zbliżając się do przejścia dla pieszych zwolnić i zwiększyć swoją koncentrację na to, co dzieje się wkoło. W ubiegłym roku na drogach naszego miasta odnotowano łącznie 368 zdarzeń, z czego 357 zostało zakwalifikowanych jako kolizje, a 11 to wypadki drogowe.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również