Wiadomości z Siemianowic Śląskich

XIX Śląskie Potyczki Dziecięcych Grup Ratownictwa WOPR za nami

  • Dodano: 2022-12-13 06:30, aktualizacja: 2022-12-12 19:13

10 grudnia 2022 na zabytkowej Pływalni Miejskiej w Siemianowicach Śląskich odbyły się XIX Śląskie Potyczki Dziecięcych Grup Ratownictwa WOPR.

Na zawody przyjechały drużyny z Chorzowa – KIJANKI, Zabrza – DELFINY, Zawiercia – FOCZKI, Sosnowca – KROKODYLE, które przystąpiły do rywalizacji z drużyną gospodarzy PIRANIAMI z Siemianowic Śląskich.

Śląskie Potyczki odbyły się pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Rafała Piecha. Po oficjalnym otwarciu zawodów przez Sekretarza Miasta Adama Skowronka, punktualnie o godzinie 9.00 rozpoczęła się pierwsza konkurencja – sztafeta drużynowa. Zawodnikom dopingowali zgromadzeni kibice oraz zaproszeni goście. Po zakończonej rywalizacji i ogłoszeniu wyników wszystkie drużyny otrzymały nagrody oraz wspaniałe prezenty, które wręczyli przybyli Goście: Adam Skowronek – Sekretarz Miasta, Aleksandra Krążek – Radna Rady Miasta Siemianowic Śląskich, Małgorzata Pichen – Główny specjalista Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta, Monika Pojda-Dziekońska – Zastępca Dyrektora Siemianowickiego Centrum Kultury.

Na zaproszenie Prezesa WOPR oraz Kierownika Pływalni Miejskiej na obiekt Pływalni przejechał MIKOŁAJ, który wspierał i dopingował uczestników zawodów, a po zakończeniu rywalizacji przyłączył się do wspólnej zabawy.

Wyniki potyczek

  • I miejsce Siemianowice Śląskie PIRANIE 20pkt.
  • II miejsce Zabrze DELFINY 19pkt.
  • III miejsce Sosnowiec KROKODYLE 18pkt.
  • IV miejsce Chorzów KIJANKI 13pkt.
  • V miejsce Zawiercie FOCZKI 8pkt.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również