Wiadomości z Siemianowic Śląskich

XVII Bieg Mikołajów i Mikołajek oraz Nordic Walking. Zgłoś swoje uczestnictwo!

  • Dodano: 2022-11-07 07:00, aktualizacja: 2022-11-06 15:40

Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik" w Siemianowicach Śląskich zapraszają 3 grudnia br. (sobota) na XVII "Bieg Mikołajów i Mikołajek oraz Nordic Walking" o godz. 11.00.

Przebieg trasy

Tradycyjnie sympatycy biegania i nordic walking przemierzą 5,5 kilometrową trasę, która niezmiennie prowadzi alejkami Parku „Pszczelnik” do Pola Golfowego przez „Bażantarnię”, staw „Rzęsa” do mety w Parku „Pszczelnik”.

W ramach obchodów 90-lecia nadania praw miejskich dla pierwszych 250 uczestników zgłoszonych na każdy bieg cyklu “Biegi rekreacyjne i nordic walking – cztery pory roku”, otrzyma specjalny medal, który łącząc się z medalami Biegu Wiosny, Lata i Jesieni utworzy granice naszego miasta. Tradycyjnie zaprasza się uczestników w strojach Mikołajów. 

Ponadto dla każdego uczestnika czeka słodki upominek oraz napój.

Zapisy

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są mailowo na adres: sport@um.siemianowice.pl (należy w treści maila podać imię, nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania) do dnia 1 grudnia br., do godz. 11.00. Po tym terminie zgłoszenia będą przyjmowane w formie papierowej w Biurze Zawodów w dniu biegu, w godz. 10.15-10.50.

Karta zgłoszeń

XVII Bieg Mikołajów i Mikołajek oraz Nordic Walking. Zgłoś swoje uczestnictwo! / fot. UM Siemianowice Śl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również