Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Zajęcia dla dzieci z zagranicznymi wolontariuszami AIESEC. Sprawdź repertuar

  • Dodano: 2023-07-12 09:15

Siemianowickie Centrum Kultury organizuje dla dzieci i młodzież od 9 roku życia bezpłatne zajęcia z goszczącymi w naszym mieście wolontariuszami z międzynarodowej organizacji AIESEC.

4 tygodniowe spotkania w języku angielskim 

Faig z Azerbejdżanu i Amr z Egiptu są już w naszym mieście, aklimatyzują się i przygotowują do cyklu zajęć, które poprowadzą. Zajęcia będą trwały przez 4 tygodnie (od poniedziałku do piątku), w godz. 11.00 – 13.00 i będą odbywały się tradycyjnie już w SCK – Parku Tradycji. Zajęcia prowadzone będą w całości w języku angielskim, ale w razie trudności komunikacyjnych dzieci mogą skorzystać w każdej chwili z pomocy pracowników obiektu. Podczas zajęć wolontariusze poprowadzą zabawy edukacyjne, aktywności animacyjne, a także zaproszą dzieci do rozmów o kulturze swoich krajów oraz kulturze Polski i Śląska. Poruszą ponadto wybrane zagadnienia dotyczące celów zrównoważonego rozwoju ONZ.

Harmonogram zajęć 

Zajęcia podzielono na 4 jednotygodniowe bloki. Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale organizatorzy proszą o dokonywanie wcześniejszych zapisów (dziecko jest zapisywane na cały blok, czyli cały tydzień zajęć, co jednak nie obliguje do udziału we wszystkie dni, a jedynie gwarantuje miejsce na zajęciach; można zapisać dziecko na jeden lub więcej tygodni):

  • 17 - 21 lipca
  • 24 - 28 lipca
  • 31 lipca - 4 sierpnia
  • 7 - 11 sierpnia

Telefon do zapisów: (32) 228 72 80, w. 11.

Zajęcia dla dzieci z zagranicznymi wolontariuszami AIESEC / fot. UM Siemianowice Śląskie


Źródło: Urząd Miasta Siemianowice Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również