Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Zapraszamy na Bieg Mikołajów i Mikołajek oraz Nordic Walking w Siemianowicach Śląskich

  • Dodano: 2020-11-13 13:15

Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich zapraszają 5 grudnia br. (sobota) na „Bieg Mikołajów i Mikołajek oraz Nordic Walking” o godz. 11.00.

Impreza odbędzie się gdy obecne obostrzenia w zakresie organizacji wydarzeń biegowych, które w związku z sytuacją epidemiczną zostały wprowadzone czasowo do dnia 29.11.2020 r., zostaną po tym terminie zniesione. W innym przypadku tegoroczny "Bieg Mikołajów i Mikołajek oraz Nordic Walking" zostanie odwołany.

Tradycyjnie sympatycy biegania i nordic walking przemierzą 5,5 kilometrową trasę, która niezmiennie prowadzi alejkami Parku „Pszczelnik” do Pola Golfowego przez „Bażantarnię”, staw „Rzęsa” do mety w Parku „Pszczelnik”. Dla każdego uczestnika czeka słodki upominek oraz napój.

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są mailowo na adres: sport@um.siemianowice.pl (należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania) do dnia 1 grudnia br., do godz. 11.00. Po tym terminie zgłoszenia będą przyjmowane w formie papierowej w Biurze Zawodów w dniu biegu, w godz. 10.15-10.50.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również