Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Zmiana w przebiegu trasy linii autobusowych w Michałkowicach

  • Dodano: 2022-05-09 06:30, aktualizacja: 2022-05-08 21:17

Urząd Miasta Siemianowice Śląskie przekazuje informacje, związaną ze zmianami w komunikacji miejskiej w Michałkowicach.

Uprzejmie informujemy, że w związku z wprowadzeniem kolejnego etapu prac związanych z modernizacją kanalizacji deszczowej w Michałkowicach, wciągu ul. Kościelnej i wprowadzeniem ruchu jednokierunkowego na tej ulicy, w kierunku od ronda do ul. Tarnogórskiej, od dnia 9 maja 2022 roku do odwołania autobusy linii nr: 5, 30, 30N, 72, 91, 110, 119, 133, 168, 170, 222 i 665 zostaną skierowane na trasę objazdową, przebiegającą ulicami: Maciejkowicką, Domina i Żeromskiego. - informuje UM.

Na trasie objazdowej w kierunku Bańgowa, Przełajki, Bytomia, Piekar Śląskich do obsługi został włączony przystanek „Michałkowice Domina” (stanowisko 01) oraz tymczasowe: „Michałkowice Żeromskiego” (stanowisko 31) przy ul. Domina i „Michałkowice Kościelna” (stanowisko 33 - dawna nazwa: „Michałkowice Bank”) przy ul. Żeromskiego. Stanowisko 01 na przystanku „Michałkowice Kościelna”, przy ul. Kościelnej w kierunku do Bytomia, Piekar Śląskich zostaje wyłączone z obsługi.

Po zakończeniu prac remontowych modernizacji kanalizacji deszczowej i odtworzeniu nawierzchni zostanie przywrócona organizacja ruchu obowiązująca przed wprowadzanymi obecnie zmianami.

Google NewsSubskrybuj Siemianowice.net.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również