Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Kwadrans od centrum Katowic i tylko 195 tys. zł za mieszkanie! 

 • Dodano: 2021-06-07 06:30, aktualizacja: 2021-06-14 09:04

Kwadrans od centrum Katowic i tylko 195 tys. zł za mieszkanie! Antrans Invest buduje "Nowy Bańgów"

Nowy Bańgów to inwestycja znanego na Śląsku dewelopera Antrans Invest, który niedawno rozpoczął budowę budynków mieszkalnych o podwyższonym standardzie. Osiedle znajduje się zaledwie kwadrans od centrum Katowic, a ceny za m2 są nadzwyczaj przystępne. Przyszły nabywca zapłaci już od 4900 zł/m2, co znacznie wyróżnia ofertę dewelopera na lokalnym rynku nieruchomości. Mieszkania będzie można obejrzeć już 12 i 19 czerwca podczas dni otwartych.

Inwestycja powstaje przy ul. Bańgowskiej w spokojnej, ale klimatycznej dzielnicy Siemianowic Śląskich. Deweloper nie notuje opóźnień – obecnie powstaje już czwarta kondygnacja budynków. Prace  realizowane są szybko i płynnie. Antrans Invest rozpoczął już sprzedaż mieszkań. 

Lokalizacja „Nowego Bańgowa” daje przyszłym mieszkańcom łatwy dostęp do miejskiej metropolii, a zarazem wytchnienie od zgiełku w cichej, peryferyjnej okolicy. Trasy rowerowe, pobliska szkoła podstawowa, czy szybki dostęp do infrastruktury miejskiej sprawiają, że jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które poszukują większego "m". Miłośnicy przyrody i leśnych spacerów odnajdą swoje zacisze w pobliskich parkach (Park Górnik, Pszczelnik i Park Miejski) oraz w Rezerwacie Przyrody Bażanternia. Korzystna lokalizacja (m.in. 30 minut od lotniska w Pyrzowicach) sytuuje inwestycję wśród topowych osiedli na Śląsku, a podwyższony standard jest - w tym przypadku - na każdą kieszeń. 

Ceny mieszkań na Nowym Bańgowie zaczynają się już od 195.000 zł za lokal dwupokojowy. Są więc znacznie atrakcyjniejsze niż choćby w sąsiednich Katowicach. Można oszczędzić nawet 150.000 zł. - podkreśla Magdalena Zięba, Doradca Klienta w Antrans Invest. 

Zainteresowanym kupcom lub inwestorom deweloper oferuje szyte na miarę programy lojalnościowe, a nawet pomoc w zaciągnięciu kredytu hipotecznego. Wysokość raty kredytu plasuje się już od 650 zł miesięcznie, a za czynsz przyszły nabywca zapłaci około 150 zł/msc.

Chcemy być deweloperem, który wychodzi naprzeciw. Inwestujemy w materiały wysokiej jakości, aby budować mieszkania o podwyższonym standardzie. Zdajemy sobie sprawę, jak teraz wygląda rynek mieszkaniowy, dlatego pomagamy przyszłym mieszkańcom przy kredycie hipotecznym, a jednocześnie prezentujemy konkurencyjne ceny. Stawiamy nie tylko na komfort, ale także na elegancję. Budujemy oryginalne części wspólne, które będą cieszyć oczy wszystkich mieszkańców. Z dumą mogę powiedzieć, że właśnie tym wyróżnia się Antrans Invest - jesteśmy dla ludzi - mówi Tomasz Broszkowski, Prezes Antrans Invest.

Mieszkania w Nowym Bańgowie będą wyposażone w atrakcyjne rozwiązania, m.in. oszczędne ogrzewanie podłogowe oraz rolety w części mieszkań. Do dyspozycji przyszłych nabywców będą również balkony lub ogródki, komórki lokatorskie czy miejsca parkingowe naziemne oraz w garażu podziemnym. W budynkach znajdzie się również winda i monitoring. Plac zabaw i wspólna przestrzeń rekreacyjna to wisienki na torcie, które idealnie uzupełnią krajobraz tego klimatycznego miejsca. Warto rezerwować mieszkania już teraz, gdyż ze względu na atrakcyjną cenę i lokalizację, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy na naszą stronę internetową i kanał YouTube! Nasi architekci przygotowali animacje, które idealne prezentują Nowy Bańgów. Zachęcam też do udziału w dniach otwartych, które odbędą się 12 i 13 czerwca  - dodaje Prezes Antrans Invest, Tomasz Broszkowski.

Informacja o dniach otwartych: 
https://www.facebook.com/events/3917211078392261/ 

Więcej informacji o inwestycji: 
https://antransinvest.pl/nowybangow

Sprawdź, jak wygląda budowa osiedla "Nowy Bańgów" 

https://antransinvest.pl/nowybangow/?utm_source=artykul%20sponsorowany&utm_medium=Siemianowice%20net&utm_campaign=czerwiechttps://antransinvest.pl/nowybangow/?utm_source=artykul%20sponsorowany&utm_medium=Siemianowice%20net&utm_campaign=czerwiec
https://antransinvest.pl/nowybangow/?utm_source=artykul%20sponsorowany&utm_medium=Siemianowice%20net&utm_campaign=czerwiec

Komentarze (1)    dodaj »

 • PrzyszłaNiedoszłaMueszkanka

  Niestety kupujący nadal nie otrzymali kluczy. Budowa nadal nie zakończona! Dużo obiecujecie, lecz nie wywiązuje się ze słownych ani pisemnych obietnic. Opóźnienia tłumaczycie covidem, wojna i Chinami. Śmiech na sali . Wszystkie transze wpłacone, a ludzie na wynajmach nadal nie wiedzą kiedy będą mogli zamieszkać w mieszkaniu, które kupili. Zakończenie budowy miało być w listopadzie później w styczniu, teraz ostatniego kwietnia. Niestety z ani jednego terminu się inwestor nie wywiązał.

  • PrzyszłaNiedoszłaMueszkanka
   2023-04-28 17:33
  • odpowiedz

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.