Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Z hulajnogą na miasto - najlepsze miejskie hulajnogi

  • Dodano: 2020-10-15 12:15, aktualizacja: 2020-10-15 15:58

Poruszanie się w obecnych czasach po dużym mieście to zmora każdego z nas. Przemieszczanie się samochodem w godzinach szczytu wymaga od nas sporo czasu i cierpliwości. Skutecznym rozwiązaniem są hulajnogi elektryczne, którymi dotrzemy wszędzie szybko, wygodnie, tanio, ekologicznie i zawsze na czas.

Poniżej przedstawiamy ranking 3 najlepszych miejskich hulajnóg.

Blaupunkt ESC808

Blaupunkt ESC808 to hulajnoga elektryczna z typowo miejskimi parametrami. Jej prędkość maksymalna to 25 km/h, a zasięg wynosi 20 km. Na tle innych modeli wyróżnia się wymienną baterią, której czas ładowania wynosi zaledwie 2 godziny! Moc silnika wynosi 350 W, a pojemność akumulatora to 5 Ah. Za pomocą tempomatu możemy ustawić stałą prędkość z jaką będzie poruszać się urządzenie.

Bogate wyposażenie

Podróżowanie hulajnogą Blaupunkt ESC808 jest niezwykle komfortowe i bezpieczne. 8.5 calowe koła doskonale poradzą sobie z nierównościami na chodnikach, niewielkimi progami czy kostką brukową. Szeroki podest został wyłożony antypoślizgowym tworzywem, dzięki któremu zwiększa się stabilność użytkownika podczas jazdy. Hamulec tarczowy oraz nożny skutecznie wytracają prędkość. Przednie oświetlenie LED poprawia widoczność na drodze po zmroku. Waga hulajnogi to 13,5 kg. Mechanizm składania pozwala na złożenie hulajnogi i wygodne przenoszenie i przewożenie jej. Na kierownicy wyświetlacza znajduje się wyświetlacz LCD, na którym pojawiają się informacje o aktualnej prędkości, trybie jazdy czy poziomie naładowania baterii.

Motus Scooty 10

Motus Scooty 10 to nowość na rynku hulajnóg elektrycznych. Prędkość maksymalna urządzenia wynosi 25 km/h, a zasięg jaki jest w stanie pokonać to 65 km. Czas ładowania baterii wynosi od 7 do 8 godzin. Hulajnoga posiada trzy tryby jazdy - ECO (15 km/h), DRIVE (20 km/h), SPORT (25 km/h). Ponadto za pomocą tempomatu możemy ustawić stałą prędkość z jaką będzie poruszać się urządzenie. Hulajnogą poruszać możemy się także na wyłączonym silniku, odpychając się nogą od podłoża.

Wyposażenie 10/10

Motus Scooty 10 został wyposażony w elementy, które zapewnią płynną jazdę nawet po nieco bardziej wymagających terenach. 10-calowe opony nie są standardem wśród miejskich hulajnóg. Duże opony dają gwarancję płynnej jazdy nawet po nierównej nawierzchni. Waga hulajnogi wynosi 17 kg, a dzięki systemowi szybkiego składania możemy zabierać ją ze sobą dosłownie wszędzie. Motus Scooty 10 został wyposażony w przedni hamulec bębnowy oraz tylny z system odzyskiwania energii KERS. W nocy, dobrą widoczność na drodze zapewni nam mocna, zanajdująca się z przodu lampaka LED. Także wymiary hulajnogi są trochę większe niż w standardowych modelach miejskich. Motus Scooty 10 jest wyższy i posiada szerszy podest. Na kierownicy urządzenia zamontowano wyświetlacz, który informuje nas o aktualnej prędkości, zasięgu, czy trybie jazdy.

Fiat 500 F500-F10K

Ostatnim zaprezentowanym w tym rankingu modelem miejskim jest hulajnoga Fiat 500 F500-F10K. Dzięki silnikowi o mocy 350 W, urządzenie szybko rozpędza się do 25 km/h. Akumulator o pojemności 7.5 Ah do pełnego naładowania potrzebuje od 3 do 4 godzin. Po tym czasie hulajnoga jest w stanie pokonać dystans do 20 km. Ograniczyć prędkość do 15 km/h możemy za pomocą przełączenia na tryb ECO.

Bezpieczne i komfortowe podróżowanie

Hulajnoga Fiat 500 F500-F10K została wyposażona w 10-calowe koła. Duże opony gwarantują płynną jazdę, skutecznie tłumiąc wszelkie wstrząsy spowodowane jazdą po nierównym terenie. Podest został wyłożony antypoślizgowym tworzywem, dzięki czemu zwiększa się stabilność użytkownika podczas jazdy. Skuteczne hamowanie zapewnia hamulec tarczowy, a przednia lampka LED, boczne odblaski i tylne światła hamowania zapewniają dobrą widoczność drogi, jak i samego użytkownika. Na kierownicy umieszczono wyświetlacz, dzięki któremu dowiemy się o aktualnej prędkości czy poziomie naładowania baterii. Waga hulajnogi to 13 kg. Istnieje możliwość złożenia jej, dzięki czemu zmieści się w bagażniku samochodu czy w domu pod biurkiem.

Podsumowanie - miejskie hulajnogi elektryczne

Hulajnoga elektryczna to tani, szybki i ekologiczny środek transportu. Ten rodzaj pojazdu jest doskonałą alternatywą dla samochodów. Dzięki hulajnogom elektrycznym zyskujemy swobodę i radość z podróżowania. Nie musisz marnować swojego czasu na stanie w korkach drogowych lub czekanie na komunikację miejską. Hulajnoga miejska może posłużyć Ci jako pełnoprawny środek transportu do pracy, szkoły czy na uczelnię.

Więcej modeli znajdziesz na: SKLEP Z HULAJNOGAMI ELEKTRYCZNYMI.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.