Krzysztof Malcherek zwycięzcą Turnieju Tenisa Stołowego w Siemianowicach Śląskich

Czas czytania: 1 min.

Krzysztof Malcherek został zwycięzcą tegorocznego Memoriału Andrzeja Kawczyka w Tenisie Stołowym, który w minioną sobotę (20 maja) odbył się w sali gimnastycznej ZSTiO „Meritum”.

Do rywalizacji przystąpiło 19 zawodników, którzy w ten sposób uczcili pamięć byłego mistrza Polski juniorów w tenisie stołowym, a także przez wiele lat pracownika Referatu Sportu siemianowickiego Urzędu Miasta.

W finałowej potyczce Krzysztof Malcherek pokonał Dariusza Ściganego. Na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Jonik, który w „małym finale” okazał się lepszy od Adama Malcherka.

Tradycyjnie na turnieju gościli także najbliżsi Andrzeja Kawczyka – żona Agnieszka, oraz córka Beata i syn Dariusz.

Impreza zorganizowana została przez Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie, a nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwał Jerzy Malcherek – kierownik sekcji tenisa stołowego MKS Siemianowiczanka. Finałowa trójka otrzymała pamiątkowe puchary, a zwycięzca Turnieju otrzymał również nagrodę rzeczową.

Autor / Źródło
Karolina Goik / UM Siemianowice Śląskie

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe