Siemianowice Śląskie: Miejski finał WOŚP z koncertami i atrakcjami

Czas czytania: 4 min.

W niedzielę, 25 stycznia, Hufiec ZHP Siemianowice Śląskie oraz Siemianowickie Centrum Kultury zapraszają mieszkańców na miejskie obchody Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które odbędą się w SCK-Bytków. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Zbieramy fundusze na zdrowie dzieci

W tym roku, WOŚP będzie zbierać środki na diagnostykę i leczenie chorób przewodu pokarmowego u najmłodszych pacjentów, pod hasłem „Zdrowe brzuszki naszych dzieci”. To szczytny cel, który połączy mieszkańców Siemianowic w charytatywnej akcji na rzecz dzieci.

Program wydarzeń – atrakcji nie zabraknie

W programie wydarzeń zaplanowano:

  • 12:00-15:00 – animacje i zabawy dla dzieci,
  • 15:30 – koncerty oraz licytacje, w tym występy zespołów takich jak: Zespół Taneczny Kleks, Z dna szuflady, Zdrawica, Skrawkii, Dysphonia, Off Cultura oraz gość specjalny – JOY,
  • 20:00 – tradycyjne „światełko do nieba”.

Występy muzyczne w SCK-Zameczek

W tym samym czasie, na drugim etapie obchodów WOŚP w Siemianowicach, w SCK-Zameczek o godzinie 16:00 odbędzie się koncert uczniów Szkoły Muzycznej „Muzykalne Siemianowice”. Również tam wstęp będzie wolny, a koncert z pewnością dostarczy wyjątkowych muzycznych przeżyć.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Przyjdź, weź udział w zbiórce i pomóż w zbieraniu funduszy na szczytny cel. Liczymy na Waszą obecność i wsparcie!

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe