Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Akcja Lato na polu golfowym

  • Dodano: 2013-08-09 12:15
Śląski Klub Golfowy serdecznie zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego miasta, by podczas ostatnich trzech wakacyjnych tygodni poznali uroki golfa i siemianowickiego pola golfowego. 
 
 
- W ramach Akcji Lato zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych do skorzystania z bezpłatnych zajęć na naszym obiekcie. W każdy wtorek i piątek (od 13 sierpnia począwszy), w godzinach od 10.00 do 12.00 pod okiem instruktora będzie można spróbować swoich sił w golfie. Udostępniamy oczywiście także kije i piłeczki do gry - zaprasza menadżer i kapitan siemianowickiego Pola Golfowego Zbigniew Górecki.
 
- Wakacyjne zajęcia golfowe dla dzieci w wymienionych terminach są oczywiście bezpłatne, jedynym warunkiem jest wcześniejsze, osobiste zapisanie dziecka przez Jego opiekuna prawnego, w dowolnym czasie w godzinach działalności naszego obiektu - dodaje Zbigniew Górecki
 
Zapraszamy zatem najmłodszych, którzy drugą część wakacji spędzać będą w naszym mieście do skorzystania z oferty Śląskiego Klubu Golfowego. 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.