Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Biegowe Spotkanie z Anią

  • Dodano: 2021-05-13 06:30, aktualizacja: 2021-05-12 15:57

Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik" w Siemianowicach Śląskich, zapraszają 22 maja o godz. 11:00 na "Biegowe Spotkanie z Anią".

Bieg i Nordic Walking odbędzie się na trasie długości 5 kilometra (trasa rolkowiska – 4 okrążenia) ze startem i metą na bieżni stadionu w Parku Pszczelnik.

Każdy uczestnik, który ukończy Bieg otrzyma na mecie pamiątkowy medal, słodki upominek oraz napój.

Celem imprezy jest upamiętnienie osoby Anny Rembierz, dla której sport był wielką pasją.

Zapisy

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są mailowo na adres: sport@um.siemianowice.pl (należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania) do dnia 20 maja br., do godz. 11:00, więcej informacji na stronie: www.mosir.siemianowice.pl oraz www.facebook.com/siemianowiceslaskienasportowo1.

Po tym terminie zgłoszenia przyjmowane będą w Biurze Zawodów w dniu biegu, w godz. od 10:15 do 10:50.

  • Dzieci i młodzież niepełnoletnia MUSI na starcie Biegu przedstawić PISEMNĄ zgodę rodzica lub opiekuna prawnego do udziału w biegu.
  • Uczestnicy imprezy zobowiązani są do udziału w Biegu w stroju sportowym, mile widziany akcent różowy, dla uczczenia pamięci Ani.
  • Każdy uczestnik Biegu zobowiązany jest przestrzegać wytycznych dotyczących określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz przestrzegać obowiązujących wytycznych sanitarnych.
Biegowe Spotkanie z Anią / fot. UM Siemianowice Śl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również