Wiadomości z Siemianowic Śląskich

ChillTime w SCK Parku Tradycji! Muzyczna uczta dla każdego

  • Dodano: 2024-06-27 13:00

Zbliża się wakacyjny, muzyczny sezon w Parku Tradycji. Letnie, klimatyczne koncerty „Chill Time pod Szybem Krystyn” są już stałą, dobrze znaną pozycją w wakacyjnej ofercie Parku Tradycji Siemianowickiego Centrum Kultury.

Kto wystąpi w lipcu i sierpniu?

FOR YOUR SOUL, TEQUILA SUNRISE, LUPERMAN, AIYA, FILIPOWICZ & SYNOWIEC, JACEK DUBICKI Z ZESPOŁEM, ALBO I NIE, BOŻENA MIELNIK BAND, MocArt Harmonica – MatGregor, BLACK SHEEP.

Różnorodność stylów muzycznych sprawia, że każdy koncert będzie inny. I o to właśnie chodzi, by na wyjątkowej estradzie pod szybem Krystyn, mogli zaprezentować się różni wykonawcy i zespoły. Z założenia nie koncertują tu „mega gwiazdy”, bo to nie jest estrada dla nich. Tworząc przed laty wakacyjne koncerty „Chill Time”, SCK dało możliwość pokazania się wykonawcom i zespołom, które są na początku swojej muzycznej drogi. Zdarza się, że zawitają tam również uznani już artyści – jak mówią z ciekawości tego wyjątkowego miejsca i widowni. I ten format sprawdza się do dziś. SCK obserwuje to po frekwencji widowni, która licznie bierze udział w każdy piątkowy, wakacyjny wieczór w koncertach.

 - Poza tym, pod szybem Krystyn jest zupełnie inaczej niż w salach koncertowych czy na stadionach. Przychodzisz na „Chill Time”, rozkładasz leżak i jest jak na wakacjach. Gdzie tak jeszcze jest w Siemianowicach Śląskich? Tylko w Parku Tradycji. I to nas nakręca - przekazuje SCK Park Tradycji 

ChillTime w SCK Parku Tradycji! Muzyczna uczta dla każdego

Weronika MyszkaWeronika Myszka
Źródło: UM Siemianowice Śląskie / fot. Freepik, UM Siemianowice Śl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również