Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Cogito w Siemianowicach Śląskich pożegnał swoich absolwentów

  • Dodano: 2023-05-05 07:00, aktualizacja: 2023-05-04 20:36

Wszystko ma swój początek i swój koniec. Cztery lata temu rozpoczął edukację ostatni rocznik absolwentów gimnazjum, ale tej wiosny pożegnaliśmy ich podczas uroczystej akademii kończącej ich pobyt w Zespół Szkół Cogito.

Nie obyło się bez chwil wzruszenia, uronionych łez i refleksji, każdego roku tej samej, jak ten czas szybko minął. Mury naszej szkoły były świadkami ich radości, sukcesów ale także, choć tylko czasem, smutków i porażek. Na naszych oczach rozwijali swoje skrzydła, doskonalili umiejętności zawodowe. Z nastolatków zmieniali się w młodych, dojrzałych ludzi, którzy odważnie, ale i odpowiedzialnie patrzą w przyszłość. Z wielką dumą wręczaliśmy naszym Absolwentom świadectwa z paskiem, złote indeksy, dyplomy i nagrody. Podsumowano ich osiągnięcia, zasługi i zrealizowane cele.

Niech ich każdy wybór dotyczący ich kariery zawodowej, życiowych decyzji i rozwiązywania problemów z jakimi się spotkają będzie podparty doświadczeniem jakie zdobyli w murach naszej szkoły. - czytamy na stronie UM.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również