Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Kierowca z 3 sądowymi zakazami pojechał po... kebaba!

  • Dodano: 2022-05-20 07:00, aktualizacja: 2022-05-19 21:53

Policjanci z patrolówki zareagowali na wykroczenie przechodzenia w miejscu niedozwolonym przez 2 mężczyzn, którzy wysiedli z zaparkowanego pojazdu.

Zakazany wyjazd samochodem

Podczas nocnego patrolowania ulic miasta uwagę policjantów zwrócili mężczyźni, którzy wysiedli z samochodu i przebiegli przez ulicę w miejscu niedozwolonym. Stróże prawa zareagowali na popełnione wykroczenie. Mężczyźni chcieli kupić sobie kebaba. Podczas legitymowania kierowca nie umiał sprecyzować dokładnie swoich danych, ciągle je zmieniał, co tłumaczył zdenerwowaniem. Gdy w końcu podał prawdziwe dane, okazało się, że jest poszukiwany. Zamiast na wolności miał być więzieniu, gdzie spędzić miał 10 miesięcy.

Ponadto wyszło na jaw, że nie mógł kierować pojazdem. Pierwszy zastosowany zakaz obowiązywał go na 7 miesięcy, kolejny na 6 lat, a ostatni na 7 lat. Mężczyzna został zatrzymany i dalszą część nocy spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy zarzut, a następnie trafi za kratki, gdzie odbędzie swój wyrok. Za niestosowanie się do sądowych zakazów grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również