Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Kobiety biznesu znów spotkały się w Siemianowicach

  • Dodano: 2023-07-14 10:15, aktualizacja: 2023-07-14 13:39

Wczoraj (13 lipca) miało miejsce wyjątkowe spotkanie biznesowe, które zebrało kobiety prowadzące własną działalność gospodarczą z terenu Siemianowic Śląskich oraz aglomeracji Śląsko-Zagłębiowskiej.

Integracja kobiet biznesu 

Organizatorem tego wydarzenia był Urząd Miast Siemianowice Śląskie, a reprezentowała go Agnieszka Gładysz, Pierwszy Zastępca Prezydenta Miasta. Spotkanie odbyło się w pięknym Siemianowickim Zameczku i przyjęło formułę podobną do popularnych śniadań biznesowych.

Spotkanie biznesowe miało na celu sieciowanie i integrację kobiet prowadzących własne firmy, które dążyły do nawiązania wartościowych relacji biznesowych, wymiany doświadczeń i wspierania swojego rozwoju zawodowego. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i było drugim tego typu spotkaniem, zorganizowanym wyłącznie z myślą o przedsiębiorczych kobietach. Kolejne, o identycznej formule, planowane jest na wrzesień tego roku.

Rozwój przedsiębiorczości

Podczas spotkania, Agnieszka Gładysz podkreśliła znaczenie takich wydarzeń dla lokalnego biznesu. Wyraziła nadzieję, że inicjatywa ta przyczyni się do rozwoju przedsiębiorczości oraz umocnienia pozycji kobiet prowadzących własną działalność w regionie. Podkreśliła również rolę miasta w tworzeniu odpowiedniego klimatu dla rozwoju przedsiębiorczości, a Jakub Nowak, kierownik Biura Obsługi Inwestora, zaprezentował programy i działania podejmowane przez miasto w tej dziedzinie.

Kobiety biznesu znów spotkały się w Siemianowicach / fot. Wojciech Mateusiak


Źródło: Urząd Miasta Siemianowice Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również