Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Konkurs "Moja pracownia marzeń" - znamy wyniki!

  • Dodano: 2019-01-08 11:30

Znamy już oficjalne wyniki konkursu "Moja pracownia marzeń" z RODZICEDZIECI.PL. Do samego końca uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami walczyli o poprawienie warunków edukacyjnych w ich szkołach. Chociaż nagroda główna jest tylko jedna, to wszystkie szkoły mogą czuć się wygrane.

Rodzice, wujkowie, dziadkowie, nauczyciele i pracownicy szkół = wszyscy głosowali na swoich faworytów w tym konkursie. Każdy, kto oddał głos, przyczynił się do spełnienia marzeń dzieci, które zasługują na wszystko, co najlepsze.

Dobrze wyposażona pracownia naukowa w szkole jest dla uczniów ogromną szansą na rozwój. Nowoczesny sprzęt usprawnia pracę, zachęca do zgłębiania wiedzy, wprowadza w świat innowacyjnych rozwiązań oraz wpływa na kreatywność. Zakup kompletnego wyposażenia to także zażegnanie problemów z brakującymi elementami lub uszkodzonymi częściami, które często deprymują zarówno uczniów jak i nauczycieli. Dzięki temu edukacja przestaje być nudnym obowiązkiem, a staje się przyjemnością.
Ze świadomości takich potrzeb i korzyści zrodził się pomysł na konkurs, który przyczyni się do poprawy warunków edukacyjnych w szkołach.

Patronatem honorowym konkurs objął Prezydent Miasta Siemianowic Śląskich oraz portal siemianowice.net.pl.

Po prawie 3 miesiącach głosowania największą ilość głosów aż 108 030 zdobyła Szkoła Podstawowa nr 8 w Siemianowicach Śląskich, tym samym wygrywając nagrodę główną w wysokości 5.000 złotych.

Drugie miejsce i wraz z nim nagroda w wysokości 2.000 złotych należy do Szkoły Podstawowej nr 4 w Siemianowicach Śląskich.

Nagroda trzeciego stopnia, czyli 1.000 złotych wędruje do Szkoły Podstawowej nr 16 w Siemianowicach Śląskich.

4 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Siemianowicach Śląskich
5 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 11 w Siemianowicach Śląskich
6 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 13 w Siemianowicach Śląskich
7 miejsce - Zespół Szkół specjalnych w Siemianowicach Śląskich
8 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6 w Siemianowicach Śląskich
9 miejsce - Szkoła podstawowa nr 9 w Siemianowicach Śląskich

Wszystkie pieniądze wygrane w konkursie zostaną przeznaczone na zakup pomocy naukowych i dydaktycznych danych szkół.

W imieniu organizatorki konkursu Agnieszki Wójtowicz oraz wszystkich partnerów akcji pragniemy podziękować za tak aktywny udział w konkursie. Chcemy również zachęcić do odwiedzania stron partnerów, na których z pewnością pojawi się informacja o kolejnym konkursie. Jesteśmy dumni, że główny cel konkursu, czyli wsparcie uczniów został osiągnięty.


Pełny ranking znajduje się pod linkiem - https://www.rodzicedzieci.pl/ranking-konkursowy/
Regulamin konkursu - https://www.rodzicedzieci.pl/wp-content/uploads/2018/10/regulamin-konkursu-01.10.2018.pdfPatronem medialnym wydarzenia jest portal Siemianowice.net.pl.
Patronat portalu Siemianowice.net.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również