Siemianowice Śląskie - portal miejski Siemianowice.net.pl

Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Maluchy z PRO MERITUM na koniach

  • Dodano: 2013-05-13 17:45, aktualizacja: 2013-05-13 21:43
"Koń jaki jest, każdy widzi", a dzieciaki z Akademii Mądrego Malucha działającej przy Stowarzyszeniu PRO MERUTM mogły nie tylko zobaczyć te piękne zwierzęta, ale i poznać je podczas zajęć w Klubie Jeździeckim "Deresz".
 
 
Aura sprzyjała maluchom, w miniony czwartek zamiast zapowiadanych opadów słońce świeciło pełną mocą, dodatkowo podgrzewając atmosferę spotkania, a wrażeń było moc!Gospodarzem spotkania był pan Leszek Kośnik, który najpierw opowiedział dzieciom o koniach, ich charakterach, upodobaniach i rasach, by potem zaprosić je na przejażdżkę.
 
Maluchy (a później i co odważniejsi rodzice) z ogromnym entuzjazmem zasiadały na Krecika i Ramba, dumnie prezentując się w jeździeckich nakryciach głowy.Ciekawa okazała się również wizyta w stajni. Dzieci mogły zobaczyć jak pielęgnuje się konie, poznać źrebięta z ich mamami i na własne oczy przekonać się, że koń śpi nie tylko na stojąco.
 
Zajęcia należały do wyjątkowo udanych o czym świadczyły uśmiechy na twarzach nie tylko dzieciaków, ale i ich opiekunów.W imieniu Mądrych Maluchów serdecznie dziękujemy za zaproszenie na zajęcia Klubowi Deresz.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.