Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Nauczycielka z Siemianowic Śląskich zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie

  • Dodano: 2018-11-13 13:45

Dagmara Drabik, nauczycielka wychowania przedszkolnego z Przedszkola nr 9 w Siemianowicach Śląskich, zajęła 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie „Wokół przedszkola”. Zadaniem było napisanie i przesłanie do wydawnictwa autorskiej koncepcji cyklu edukacyjnego do wychowania przedszkolnego. Jury konkursu najwyżej oceniło pracę właśnie Dagmary Drabik zatytułowany „Świat doświadczeń”.

Laureatkę odwiedzili osobiście organizatorzy konkursu w przedszkolu i wręczyli czek na 5 tysięcy złotych w obecności dyrektor przedszkola, pani Moniki Korfanty, konsultantki oświatowej MAC Edyty Musiał, Olafa Ramsa z działu marketingu wydawnictwa oraz Jarosława Rybusa, rzecznika prasowego Grupy MAC.

- Bardzo się cieszę, że wygrałam w ogólnopolskim konkursie „Wokół przedszkola” organizowanym przez wydawnictwo MAC Edukacja - powiedziała Dagmara Drabik, odbierając czek na 5 tys. zł. - Pierwsza nagroda jest dla mnie dużym osiągnięciem, tym bardziej, że jestem młodym nauczycielem, który rozpoczyna dopiero swoją przygodę z pracą w przedszkolu. Nagrodę finansową z konkursu przeznaczę na swoje dalsze doskonalenie i drobne przyjemności - dodała pani Dagmara, która pracuje w zawodzie nauczycielki przedszkola od 4 lat.

- W pracy pani Dagmary doceniliśmy hasło przewodnie: „Pomóżmy dzieciom, by każde z nich stało się tym, kim stać się może” - powiedział Olaf Rams z wydawnictwa MAC Edukacja. - Przyświeca ono również wydawnictwu MAC, które na pierwszym miejscu stawia dobro dziecka i jego rozwój od najmłodszych lat. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu "Wokół przedszkola", którzy podzielili się z nami swoją autorską koncepcją cyklu edukacyjnego do wychowania przedszkolnego! Gratulujemy pomysłowości, wyobraźni i nietuzinkowych pomysłów.

Drugie miejsce i nagrodę w wysokości 3 tys. zł otrzymała pani Agnieszka Bąk-Kamińska z Przedszkola Niepublicznego Kubuś Puchatek i przyjaciele z Warszawy za pracę „Poznaję siebie, rozumiem innych”. Z kolei trzecie miejsce i nagrodę w wysokości jednego tysiąca złotych otrzymała pani Iwona Warzyńska z Przedszkola Samorządowego w Sobkowie z oddziałem zamiejscowym w Staniowicach za pracę „Zdrowy i bezpieczny przedszkolak”.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również