Wiadomości z Siemianowic Śląskich

Nauczycielki - seniorki poprowadzą zajęcia z ukraińskimi dziećmi

  • Dodano: 2022-03-16 07:00, aktualizacja: 2022-03-15 17:35

W Pałacu Donnesmarcków odbyło się spotkanie Koordynatora ds Seniorów UM ze słuchaczkami Siemianowickiego Uniwersytetu III Wieku - emerytowanymi nauczycielkami, które zobowiązały się prowadzić spotkania integracyjno-dydaktyczne z dziećmi i ich opiekunami.

Pierwsze takie spotkanie- spotkanie zapoznawcze, organizacyjne i rozeznające potrzeby odbędzie się w poniedziałek 21 marca br. o godz. 11.30 - 13.30 w Pałacu.

Biuro ds. Seniorów Urzędu Miasta i Siemianowicki Uniwersytet III Wieku zaprasza dzieci od lat 3 z opiekunami na zajęcia integracyjne i dydaktyczne, na których poprzez zabawę i wsparcie, w atmosferze bezpieczeństwa i życzliwości zapewnimy dzieciom i ich rodzinom, mamom, opiekunom osłuchanie i zaznajomienie się z podstawowymi i niezbędnymi słowami, zwrotami języka polskiego.

Zabawę i naukę gwarantują Seniorki – emerytowane nauczycielki z dużym, dydaktycznym doświadczeniem.

Spotkania będą się odbywały w pięknej scenerii Pałacu Donnesmarcków, który specjalnie dla Was udostępnił swoją przestrzeń.

Zgłoszenia proszę składać na adres mailowy : b_luczak@um.siemianowice.pl lub telefonicznie smsem 600-48-28-46 Beata Łuczak, Biuro ds. Seniorów oraz prywatne powiadomienie na Facebook do Olena Moldovan.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Siemianowice.net.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również